Jeśli chcesz wygrywać u bukmachera, to najprawdopodobniej będziesz musiał się do tego przyłożyć. Czasami zależy to również od twojego szczęścia – ale o tym i więcej dowiesz się z naszego artykułu!

Wygrana z bukmacherem – jak robić to regularnie?

Jak grać – to tylko u Polskich bukmacherów!

Zacznijmy od tego, że musisz wiedzieć, że w naszym kraju możesz korzystać wyłącznie z usług licencjonowanych firm, które mają licencję Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów bukmacherskich. Jedynym wyborem dla polskich graczy są tacy bukmacherzy, ponieważ w 2017 roku zmieniło się prawo dotyczące gier losowych, w wyniku czego sytuacja na polskim rynku bardzo się zmieniła. Firmy bez naszej licencji nie mogą legalnie organizować zakładów w polskich sieciach internetowych. Dlatego też ważne jest to, aby przed obstawianiem upewnić się, czy dany bukmacher u którego gramy jest legalny – w wypadku gry u nielegalnego bukmachera, narażamy się na kary finansowe.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Plan na zakłady

Chociaż sporty są nieprzewidywalne, w większości przypadków gracze starają się polegać na własnym doświadczeniu i umiejętności analizy, aby tylko zwiększyć szansę na wygraną. Jeśli jednak dopiero zaczynasz, i chcesz stworzyć odpowiedni plan – pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest odcięcie się od wszystkich emocji – i zastanowienie się, czy masz może ochotę na to, aby wygrywać, czy też chcesz się jedynie bawić na zakładach – bo w końcu obstawianie może być tylko uzupełnieniem sportowej pasji. W końcu wielu graczy od czasu do czasu obstawia ważne wydarzenia sportowe lub gdy ich ulubione drużyny lub zawodnicy biorą udział w grach – ale jeśli chcesz zarabiać na obstawianiu, musisz zdecydować – czy chcesz obstawiać dla zabawy, czy też masz ochotę na tym zarobić.

W większości przypadków gracze sezonowi nie są zainteresowani tym, jak grać dobrze. Jeśli jednak chcesz wygrać, bez względu na to, co myślisz, musisz zrezygnować z nadmiernych emocji i trzymać się swojego planu – przecież kiepsko przemyślane decyzje są najczęstszym powodem niepowodzeń – dlatego pamiętaj, że zakłady nie mogą być obstawiane impulsywne – aby częściej wygrywać ,,wystarczy” dokładnie przeanalizować wszystko przed rozpoczęciem gry.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak uzyskać dobre informacje?

Cóż, gracze często popełniają błąd, że informacje, które gdzieś przeczytali, nie są sprawdzane pod kątem poprawności, przez co często są niezgodne z faktami. Wówczas nie przeanalizujemy dobrze całej gry, przez co narażamy się na przegraną. Dlatego pamiętaj, aby wziąć pod uwagę wszystkie aspekty i zwracać uwagę na to, co bierzesz za fakt, a co za fałsz – zacznij grać tylko wtedy, gdy masz pewność, że informacje są prawdziwe! W przeciwnym razie nie warto stawiać, bo z góry możesz mieć pewność, że stracisz czas i przegrasz. Dlatego też wielu doświadczonych graczy zakładów bukmacherskich korzysta z for bukmacherskich, po to, aby móc łatwiej potwierdzać pewne informacje, potrzebne do odpowiedniej analizy bukmacherskiej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie zakładów na siatkówkę – na co warto jest zwracać uwagę?
Następny artykułDlaczego firma bukmacherska STS jest uznawana za najlepszą w Polsce?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.