Unibet, przed wprowadzeniem do Polski nowelizacji ustawy hazardowej cieszył się dużą popularnością. Czy coś zapowiada się na to, żeby ten bukmacher znów był w Polsce legalny? Tego dowiecie się już w naszym poradniku!

Unibet w Polsce – czy ten bukmacher jest legalny?

Czy Unibet jest legalny w Polsce?

Na tą chwilę bukmacher Unibet jest w Polsce nielegalny i ta sytuacja prawdopodobnie nie zmieni się w najbliższym czasie. Kto wie, może wkrótce będzie można podać więcej szczegółów na ten temat. Na razie jednak jest za wcześnie, by pisać o jakichkolwiek konkretach, szczególnie popartych faktami. Jeżeli Unibet otrzyma licencję w Polsce, Ministerstwo Finansów na pewno przekaże stosowną informację na ten temat.

Unibet w Polsce – jak wygląda sytuacja?

Wielu graczy dopytuje się, kiedy Unibet znowu będzie legalny w Polsce. Niestety, trudno jest znaleźć odpowiedź na to pytanie w źródłach w stu procentach pewnych, a to dlatego, iż Ministerstwo aż tak szczegółowych danych nie podaje. Na pewno jest szansa na to, ten bukmacher był legalny w naszym kraju. Aby jednak do tego doszło, firma ta musi wyrazić chęć otrzymania niezbędnych pozwoleń, a to już proces, który nie trwa kilka dni, ale miesiące, więc po prostu musimy czekać na rozwój sytuacji.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

A co jeśli chcemy obstawiać zakłady u bukmachera podobnego do Unibetu?

Na pewno nie znajdziecie strony kropla w kroplę podobnej dostron www tego bukmachera, jednakże znaleźć takie serwisy, które rzeczywiście oferują niemal to samo co zagraniczny Unibet. Polskie prawo zabrania organizowana przez internet gry w ruletkę czy karty z innymi internautami (wyjątek stanowi strona Total Casino). Tego rodzaju produkcji nie znajdziecie więcej u bukmacherów, a są przecież one dostępne w Unibet. Pod tym względem nie ma więc szans na znalezienie strony takiej jak Unibet Polska.

 Gdybyśmy mieli wybrać markę z Polski, która byłaby podobna do strony Unibet, na pewno byłby to STS. Najpopularniejszy bukmacher w naszym kraju jako jedyny oferuje legalne karty, pozwala na oglądanie meczów online, a jakby tego było mało – często organizuje promocje dla graczy.

Każdy legalny bukmacher oferuje kody bonusowe dla nowo zarejestrowanych. To jednak w STS można na dobry początek otrzymać aż 29 PLN bez konieczności wpłacania pieniędzy na konto typerskie. Jak to właściwie działa? STS bonus bez depozytu to premia dla każdego, kto chce otrzymać pieniądze na obstawianie, a jednocześnie nie widzi mu się przelewanie własnych środków z banku. Do skorzystania z tej promocji potrzebne jest tylko kilka chwil wolnego czasu i wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie www.sts.pl. Opisywany bonus można otrzymać, wykorzystując kod promocyjny “BETONLINE“.

Co zrobić, gdy strona Unibetu nie działa?

Strona Unibetu nie działa? Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę, że polskie władze ciągle stronę blokują, a sama firma cały czas stara się odpierać ataki. Pamiętajcie, że polska strona internetowa Unibet nie ma prawa funkcjonować w naszym kraju, a więc nawet jeśli uda wam się natrafić na moment, gdy jest dostępna, nie oznacza to, iż możecie legalnie w niej grać. Dopóki Unibet nie uzyska licencji Ministerstwa Finansów, granie u niego nie będzie zgodne z prawem. Tym samym może nas narazić na bardzo przykre konsekwencje z bardzo wysokimi karami pieniężnymi.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFora bukmacherskie – czego można się po nich spodziewać?
Następny artykułJak założyć konto tymczasowe u STS?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.