To normalne, że przez te wszystkie lata istnienia zakładów bukmacherskich, część graczy wypracowała sobie sposoby na to, aby odpowiednio obstawiać zakłady u bukmachera. Jaki więc styl obstawiania warto przyjąć? O tym już za chwilę!

Style obstawiania zakładów – które warto przyjąć?

Początkujący gracz zakładów

Zacznijmy może od tych początkujących graczy na zakładach bukmacherskich. Początkujący z radością udowodni, że jest „bogaty” i „potrafi się bawić”, ale wygrana w jego przypadku to cud. Ten typ gracza może rozwinąć się w te, które przedstawiliśmy poniżej – pierwszy typ nie wymaga wiele, a drugi to lata wyrzeczeń, szukanie własnego sposobu obstawiania, wątpliwości i porażek. Mówiąc o graczach z niskimi umiejętnościami typerskimi, zazwyczaj kończy się to tak, że albo rezygnują, albo też po prostu po jakimś czasie przestają obstawiać. Niewiele osób z całej puli jest zainteresowanych kontynuowaniem zabawy, kiedy ciągle się przegrywa, bo w końcu wygrywanie z bukmacherem wiąże się z dużym ryzykiem.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Na agresora

Wiadomo już chyba, że mówimy o graczach, którzy nagle się ekscytują i stawiają w stosunkowo nieprzewidywalny sposób, zwykle jednocześnie marnując swoje pieniądze, nie wspominając o tym, że buk często ogrywa ich z wszystkich pieniędzy. Oczywiście nie zalecamy korzystania z tej metody gry, ponieważ szybko podniesiesz ciśnienie krwi, nie wygrasz żadnych korzyści, a co gorsza, i tak dużo stracisz. Kolejnym problemem jest zdecydowanie chaotyczny charakter tego stylu grania, który czasami może przynosić wiele korzyści, ale dla bardzo podekscytowanego gracza taka możliwość może się tutaj rzadko pojawiać.

Profesjonalista

To jest typ gracza, którym każdy chce być. Większość z tych utalentowanych osób zostają natychmiast zatrudniona przez bukmachera kiedy tylko nadarza się okazja, ponieważ Buk zdaje sobie sprawę, że tacy gracze mogą „wyciągnąć” duże ilości pieniędzy od niego. Wszystkie zalety takiej osoby wiążą się z tym, że oprócz swojej wiedzy i stylu posiada również bogate doświadczenie, w którym dostrzegła najmniejszy błąd buka. Oczywiście takie osoby najczęściej spędzają większość czasu na wygrywaniu zakładów. Często słyszysz, że ci ludzie mogą być powiązani z mafią, ale w większości przypadków jest to nieprawda. Powodem jest to, że we wszystkich dziedzinach życia nie ma wątpliwości, że dobrzy typerzy (niekoniecznie Dobrzy gracze) stworzyli wiele mitów, ale dzieje się tak tylko dlatego, że gra losowa jest niszowym ,,sportem” w naszym kraju.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy istnieją jeszcze jakieś inne typy graczy?

Oczywiście że tak, jednakże większość z nich to tylko ciekawostki bukmacherskie i nie warto jest nawet opisywać. W końcu takiego gracza, który zagra raz, a później zrezygnuje nie ma sensu nawet tu przytaczać, a o okazjonaliście, który tylko stawia swoje zakłady na jakiś wyjątkowy typ chyba każdy wie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak stawiać zakłady u bukmachera online? – Poradnik od eksperta
Następny artykułCzy bukmacherzy oszukują na zakładach?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.