Każdy musi od czegoś zacząć. Chcąc grać na zakładach należy przejść pewien okres porażek i nie powodzeń oraz nabywania wiedzy, aby później móc wygrywać pokaźne sumy pieniędzy. Dlatego też dziś przygotowaliśmy dla was kilka pora dotyczących początków w zakładach bukmacherskich. Zapraszamy!

Czego unikają doświadczeni typerzy? - Poradnik bukmacherski
Porady dla nowych typerów

Graj tylko legalnie

Granie z legalnego źródła jest bardzo ważne, ponieważ korzystając z innego źródła możemy niestety słono zapłacić. Mowa tutaj o potężnych karach finansowych, oszustwach ze strony nielegalnego bukmachera, a także odsiadce w więzieniu. Są to kary które nikomu chyba nie byłyby na rękę, więc po co ryzykować? Legalni bukmacherzy mają w swoich ofertach bardzo ciekawe zestawienia które są kuszące i bardzo okazałe. Wszelkiego rodzaju bonusy bukmacherskie oraz promocje powinny pokryć waszą grę z podatkiem. Dlatego lepiej wybierać bukmachera z legalną licencją niż później mieć z tytułu grania u nielegalnego źródła nieprzyjemności.

29 pln bez depozytu za darmo w sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Przegrana to norma

Zapamiętaj, że ogrywać bukmachera nie każdy potrafi w 100% i nie każdy wygrywa cały czas. Podstawowym błędem nowych graczy u bukmacherów jest właśnie strach przed porażką, polega ona na tym, że grając u bukmachera nowi typerzy boja się obstawić na dany zakład, ponieważ boją się przegranej, a tym samym tracą możliwość wygrania potencjalnego zakładu, gdyż strach im na to nie pozwala. Czynniki takie jak szczęście czy losowość wpływają na to, że nawet najlepsi gracze, najlepsi analitycy potrafią się pomylić, gdyż nie przewidzieli innych istotnych kwestii. Unikanie porażek za wszelką cenę jest ogromnym błędem, ponieważ te porażki zawsze były i będą i nigdy się ich nie wyzbędziemy. Dlatego pracuj na takim zachowaniem jeśli takowe posiadasz w sobie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Strony internetowe poświęcone tematyce zakładów

Przeglądanie for bukmacherskich to idealny sposób na zaczerpnięcie dodatkowej wiedzy na temat zakładów bukmacherskich. Na nich możemy znaleźć bardzo dużo informacji na temat grania u bukmachera i tym samym pogłębić naszą wiedzę na ten temat. Jeśli jesteś nowy w zakładach to tym bardziej fora bukmacherskie powinny w twoim przypadku spisać się na medal, ponieważ na nich udzielają się przeważnie ludzie którzy mają już ogromną wiedzę na temat obstawiania, którą przekazują właśnie zaczynającym typerom. Pamiętaj tylko o jednym gdy pozyskasz informacje z takiego źródła to zawsze sprawdź jego rzetelność dwa razy, gdyż różnie może bywać i czasami trafiają się oszuści.

Poprzedni artykułPrzydatne informacje na typowanie zakładów losowych
Następny artykułBukmacherskie porady 2021
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.