Każdy ma w życiu czasem taki okres, kiedy czuje że może zrobić więcej, lub też potrzebuje więcej gotówki. Niektórzy z tych osób, trafiają właśnie na zakłady bukmacherskie, ale często nie wiedzą nawet jak zacząć je obstawiać. Dlatego też przygotowaliśmy dla was poradnik, który pomoże wam zacząć typować zakłady bukmacherskie!

Początkujący gracze zakładów bukmacherskich – to poradnik dla was!

Początek – zastanów się dobrze

Zakłady bukmacherskie to nie jest zabawa dla ludzi niepełnoletnich. Więc jeśli masz mniej niż 18 lat, możesz zapomnieć o typowaniu. Obstawianie zakładów bukmacherskich również nie powinny uprawiać osoby o słabym charakterze, czy też takie, które bardzo łatwo się denerwują, z racji tego że może to być dla nich bardziej frustrujące niż przyjemne, a chodzi nam raczej o to, aby się świetnie bawić – nieprawdaż? Dlatego jeśli jesteś niepełnoletni bądź łatwo się denerwujesz – postaraj się poszukać innego hobby. No ale zajmijmy się już zakładami bukmacherskimi. Po pierwsze, nasza uwaga powinna być zwrócona na tym, aby wybrać odpowiednią dla nas firmę bukmacherską. Istnieje wielu bukmacherów na naszym rynku, na przykład:

  • LV Bet
  • Fortuna
  • Betclic

 My musimy pamiętać jednak o tym, aby wybrać legalną firmę bukmacherską, z racji tego że w innym wypadku możemy zapłacić naprawdę sporą karę a nikt przecież nie lubi oddawać swoich pieniędzy fiskusowi, nieprawdaż? Po tym, jak wybierzemy naszego bukmachera musimy zastanowić się czy będziemy korzystać z usług tradycyjnego punktu bukmacherskiego, czy też chcemy obstawiać zakłady przez internet. Ten ostatni ma tą przewagę, że otwarty jest 24 godziny na dobę ale musimy najpierw również sprawdzić ,,renomę” danego bukmachera, z racji tego że po co mamy grać u kogoś, kto nie szanuje swoich graczy, prawda?

Co powinniśmy myśleć o bukmacherce?

Musimy pamiętać o tym, żeby traktować zakłady bukmacherskie jako zabawę, a nie jak sposób na życie, ponieważ może się to dla nas skończyć źle. Najlepiej przy rozpoczęciu zabawy z bukmacherką, obmyślić sobie plan obstawiania. Warto jest wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej dyscypliny, podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów. Dużym atutem rozważnego gracza jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich zakładów, ponieważ byłoby to bez sensu, musimy przecież reagować na bieżące wyniki.

Najważniejsze jest skupienie uwagi na danej kategorii sportowej w której czujemy się pewni, ile chcemy przeznaczyć na typowanie oraz w jaki sposób chcemy typować. Taki plan pomoże nam zareagować rozsądnie nawet wtedy, gdy przegramy. Pamiętajmy żeby zawsze zachować rozsądek i rozwagę, bo wtedy mamy o wiele większe szanse aby wyjść na plus. No i też będzie to lepsze dla naszej psychiki, nieprawdaż? Poza tym lepiej dla nas będzie, jeśli oprócz przeczytania tego poradnika, zajrzymy na fora bukmacherskie i dokładnie uzupełnimy swoją wiedzę przed naszym pierwszym typem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGonitwy psów a zakłady bukmacherskie?
Następny artykułObstawianie piłki nożnej u bukmachera – Poradnik
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.