ForBET jest jedną z najmłodszych firm bukmacherskich w Polsce. Jak oceniają go polscy klienci? Czym te legalne zakłady bukmacherskie wyróżnia się w porównaniu do tego, co oferują inne spółki? Sprawdźmy, co użytkownicy myślą o poszczególnych funkcjach bukmachera Forbet.

forbet zakłady bukmacherskie w polsce
Jakie opinie graczy posiada Polski legalny bukmacher Forbet?

Oferta zakładów ForBET

ForBET to legalny polski bukmacher. Ze względu na to, ze bukmacher skupia się tylko na rozwoju swoich usług internetowych, nie znajdziemy punktów stacjonarnych w miastach. Z drugiej zaś strony oznacza to, że bukmacher ten może w pełni skupić się na rozwoju swoich usług w sieci. Jak prezentuje się oferta tego bukmachera? Jest zdecydowanie bardzo imponująca.

Znajdziemy tu mnóstwo różnego rodzaju dyscyplin, a najważniejsze spotkania posiadają bardzo szeroki zakres rynków. Oznacza to, że z pewnością każdy znajdzie tu coś interesującego dla siebie. Niezależnie od tego czy chcemy stawiać normalny sport, sporty wirtualne czy e-sport. Wszystko jest na miejscu. 

Kursy bukmacherskie w Forbet

Forbet to ścisła czołówka jeśli chodzi o kursy bukmacherskie. Wiele niezależnych firm analizujących to zagadnienie zgodnie stwierdziło, że Forbet jest zdecydowanie najlepszy. Co więcej, bukmacher ten oferuje nam możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnych promocji, które pozwalają całkowicie zniwelować wpływ podatku.

Wystarczy tylko zagrać o odpowiedniej porze lub konkretne zdarzenia, a do naszego kuponu zostanie doliczony bonus w postaci mnożnika 1.14. Jest to zdecydowanie najlepsza promocja tego typu, którą można znaleźć w Internecie. Niestety, nie trwa ona przez cały czas i dlatego trzeba regularnie sprawdzać kiedy dana promocja nastąpi. Jeśli chodzi o kursy – użytkownicy są zadowoleni. 

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje bukmachera ForBET

Czy Polski bukmacher Forbet oferuje również ciekawe promocje i bonusy bukmacherskie? Tak i to całkiem interesujące bonusy. Każdy nowy gracz może skorzystać z bardzo atrakcyjnej promocji jaką jest trzykrotny bonus od depozytów. Pierwsza wpłata pozwala nam uzyskać 100% do kwoty 400 złotych, druga pozwala nam dostać dodatkowe 75% wpłaty do kwoty 400 złotych, a trzecia zwiększy nasz portfel o 50% także do kwoty 400 złotych. Kwotę depozytu musimy jednokrotnie obrócić po kursach przynajmniej 2.00. Po jednokrotnym obróceniu kwota bonusu zostanie dopisana do konta i przed wypłatą musimy obrócić go 4 razy po kursie co najmniej 1.30. Na kuponie muszą być co najmniej 3 zdarzenia.

Pozostałe promocje to m.in. wspomniana wcześniej „wygrywaj 14% więcej”. Kolejną jest „Combo Expert”. Są to specjalne kupony przygotowane przez pracowników bukmachera. Niby nic specjalnego, dopóki nie dowiemy się, że kupony liczone są po specjalnych kursach i decydując się na gotowe zakłady możemy otrzymać nawet kilkanaście procent większy kurs, niż gdybyśmy sami zmontowali taki kupon.

ForBET wysyła także urodzinowy bonus dla swoich graczy. Jeśli tylko aktywnie działamy na koncie, ForBET w każde nasze urodziny wyśle nam freebeta o wartości 20 złotych. 

Zdecydowanie oferta promocyjna bukmachera ForBET jest niezwykle atrakcyjna. Użytkownicy wypowiadają się o niej w samych superlatywach.

Opinia o aplikacji mobilnej ForBET

Gracze wypowiadają się o aplikacji mobilnej w samych superlatywach. Zauważają jednak, że jej obsługa jest nieco mniej przyjemna niż to do czego przyzwyczaili ich konkurenci jak STS czy Etoto. Nie zmienia to jednak faktu, że aplikacja pozwala na bezproblemowe obstawianie, wpłacanie pieniędzy, a nawet dostęp do statystyk meczowych.

Aplikacja mobilna bukmachera Forbet dostępna jest oczywiście dla smartfonów z systemem operacyjnym Android i iOS. Do pobrania są w oficjalnych sklepach Google i Apple za darmo.

Podsumowanie – opinie o ForBET

ForBET to znakomity bukmacher. Mimo dość trudnych początków na rynku możemy stwierdzić, że obecna jakość usług oferowanych przez tego bukmachera stoi na najwyższym możliwym poziomie. Podobnie twierdzą gracze, którzy na forach bukmacherskich opowiadają o tym jak dobrym jest bukmacherem.

„Obstawiam w Forbet od dawna, miałem chwilę przerwy i dlatego stwierdzam, że żaden inny bukmacher nie rozwija się tak szybko jak oni.”

„Obstawianie w Forbet dla samych zakładów na esport jest opłacalne, bardzo wysokie kursy i niska marża bukmachera, to się opłaca.”

Poprzedni artykułDarmowe kody bonusowe u bukmacherów online
Następny artykułBetclic legalna firma bukmacherska w Polsce
Polski bukmacher online STS oferuje darmowy bonus 27 PLN bez depozytu, kod promocyjny: BETONLINE. Po wpisaniu kodu promocyjnego podczas rejestracji w STS otrzymujemy na konto bukmachera 27 PLN za darmo, które możemy wykorzystac na obstawianie meczów.