Każdy, kto choć słyszał kilka słów o tym bukmacherze wie że oferta zakładów STS jest jedną z najlepszych w Polsce. Legalny bukmacher STS od samego początku swojej działalności stara się stale poszerzać swoją ofertę, o czym przekonacie się w tym artykule!

Oferta online zakładów Star-Typ-Sport

Kiedy STS zaczął działać w internecie?

Star-Typ-Sport (w skrócie STS) działa w sieci od 2012 roku, chociaż strona internetowa tego bukmachera była dostępna o wiele wcześniej, lecz pozwalała ona tylko na sprawdzanie aktualnej oferty łącznie z kursami. Obecnie legalny bukmacher STS ma największy udział w polskim rynku – nie tylko dzieje się tak ze względu na przywiązanie graczy do STS, ale również przez naprawdę pokaźną ofertę zakładów online, jakie można znaleźć na stronie opisywanego legalnego w Polsce bukmachera STS. Chyba nikt nie będzie zdziwiony, jeśli napiszemy, że to właśnie STS jest najczęściej kojarzony przez osoby, które mają niewiele wspólnego z tą branżą.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Rodzaje kuponów – STS online

STS umożliwia swoim graczom na obstawianie online tego samego, co w przypadku jego punktów naziemnych, oferta zakładów STS online nie jest w jakikolwiek sposób okrojona bądź negatywnie odbiegała od tego, co można znaleźć w oddziałach bukmachera na terenie całego kraju. U STS mamy trzy podstawowe rodzaje kuponów, które dzielą się na dodatkowe, zazwyczaj związane z różnego rodzaju akcjami promocyjnymi i nie tylko.

  • SOLO – najbardziej podstawowy zakład dostępny w ofercie. Stawiamy w nim tylko jedno spotkanie i cała wygrana zależy od powodzenia pojedynczego zdarzenia.
  • AKO –“taśmy”, są to wszystkie postawione przez nas kupony zawierające od 2 do 100 spotkań. Aby wygrać, trzeba trafić każde ze zdarzeń, jakie zostały przez nas zagrane.
  • Kupon Bezpieczny – to kupon AKO, w którym można nie trafić jednego meczu, a i tak zdobywa się pieniądze. Aby go postawić, musisz zagrać na mecze z kursem wynoszącym co najmniej 2.00, natomiast kurs ogólny całego zakładu musi wynosić co najmniej 175.
  • Kupony z ,,grupy P” – jest to pewien rodzaj kuponu MAXIKOMBI. Różnica polega na tym, iż w nim zawieramy jeszcze dodatkową grupę, to jest P
  • MAXIKOMBI – to tak zwane zakłady systemowe STS. Pozwala nam podzielić kupon na grupy od A do M, dzięki czemu możemy popełnić nawet 12 błędów, a i tak zostanie przyznana nam pewna wygrana. W takim kuponie także można zawrzeć od 2 do aż 100 pozycji!

Pełna lista dyscyplin które możemy typować u STS :

– Piłka Nożna – Tenis – Hokej na Lodzie – Siatkówka – Koszykówka – Piłka Ręczna – Żużel – Skoki Narciarskie – Badminton – Bandy – Baseball – Biathlon – Biegi Narciarskie- Boks – Bowls – Darts – Esport – Futbol Amerykański – Futbol Australijski – Futsal – Kolarstwo – Kombinacja Norweska – Krykiet – Piłka Wodna – Rajdy – Rozrywka – Rugby – Snooker – Sporty Walki – Tenis Stołowy -Unihokej -Zakłady Specjalne

Kod bonusowy na rok 2020 od STS

Aby skorzystać z tej promocji, podczas rejestracji na stronie www.sts.pl trzeba wpisać kod o nazwie “BETONLINE“. Po aktywowaniu konta środki w sposób automatyczny znajdą się na naszym koncie bukmacherskim.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak założyć konto tymczasowe u STS?
Następny artykułLegalny poker w Polsce przez internet – gdzie możemy grać legalnie?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.