W dzisiejszych czasach oferty bukmacherów nie ograniczają się jedynie do dwóch czy trzech dyscyplin sportu, a możemy zobaczyć ich nawet kilkanaście. Tak duża różnorodność i szeroka oferta sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody z obstawianiem. Co ciekawe są to nie tylko gry zespołowe, ale także tenis stołowy czy nawet kolarstwo. Występują także ligi, w których rozgrywane są mecze. Swoje typy możemy obstawiać w najważniejszych rozgrywkach takich jak Mistrzostwa Świata czy Mistrzostwa Europy.

obstawianie piłki nożnej
Obstawianie zakładów w piłce nożnej

Wiele możliwości

Ogólnie rzecz biorąc możliwości jest bardzo dużo, a to wszystko zapewne za sprawą różnorodności dyscyplin i imprez sportowych na świecie. Skupimy się, jednak teraz tylko i wyłącznie na piłce nożnej. Jest to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych sportów nie tylko w naszym kraju, ale również na całym świecie.

Obecnie mamy możliwość postawienia kuponu na bardzo wiele sposobów. Może to być rynek typu kto pierwszy zdobędzie bramkę, jaki wynik będzie do przerwy czy nawet to, który z zawodników zostanie ukarany kartką i wiele innych. Nie zależnie od rozgrywek mamy możliwość postawienia na dowolne spotkanie dostępne w ofercie danego bukmachera. Trzeba, jednak wiedzieć, że obstawianie nie jest takie proste. Przed rozpoczęciem warto przejrzeć różnego rodzaju fora czy też serwisy związane z piłką nożną, gdzie znajdują się wszelkiego rodzaju statystyki.

Warto czytać prognozy

W rzeczywistości są to prognozy tworzone przez ekspertów w danej dyscyplinie sportu. Takie informacje będą nam przydatne do tego, aby obstawić np. wynik meczu. Warto również porównywać kursy między sobą, bo czasami różnica między nimi jest naprawdę spora. Zawodowi typerzy mają różne sposoby, aby znaleźć jak najlepsze wyceny. Ich porównywanie może przynieść nam dużo większe zyski. Samo obstawienie nie jest trudne, bo wystarczy tylko kliknąć w dany kurs na stronie lub udać się do punktu naziemnego i tam postawić swój kupn. Niezwykle popularne wśród graczy są zakłady na żywo, czyli obstawianie w trakcie trwania spotkania.

sts darmowy bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Urozmaicenie

Wydają się być one ciekawsze niż te klasyczne zakłady, gdyż sytuacja ciągle ulega zmianie i możemy decydować na bieżąco czy warto postawić na dany zakład czy też nie. Na to czy wygramy wpływa wiele czynników, dlatego też nie warto spieszyć się z decyzjami, ponieważ można w bardzo łatwy sposób stracić swoje zainwestowane pieniądze. Najlepiej jest najpierw zdecydować się na jaki mecz będziemy stawiać, po wcześniejszym spojrzeniu w kalendarz. Następnie przelać środki na konto i postawić swój kupon. Jest to dużo bardziej bezpieczne rozwiązanie niż typowanie na chybił trafił.

Sport jest nieprzewidywalny

W bukmacherce nie istnieje coś takiego jak stuprocentowy pewniak. Piłka nożna to nieprzewidywalny sport i zawsze drużyna, która nawet przez cały sezon była liderem w lidze na sam koniec może nie odnieść końcowego sukcesu. Dlatego właśnie obstawianie zakładów powinno być dla nas rozrywką i sposobem na urozmaicenie czasu podczas oglądania meczu.

Każdy kto zaczyna swoją przygodę z zakładami musi wiedzieć, że w Polsce obowiązuje podatek w wysokości 12% od każdej zainwestowanej przez nas kwoty. Opodatkowany jest każdy kupon, niezależnie od kwoty. Nieważne czy jest to to 10 zł czy 2000 zł zawsze 12% trafi do skarbu Państwa. Warto dodać, że podatek w Polsce jest jednym z najwyższych w Europie, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Podatek ten nie obowiązuje u nielegalnych bukmacherów, jednak nie warto korzystać z ich usług, ponieważ wiążą się z tym poważne konsekwencje prawne.

Następny artykułJak sprawdzić czy bukmacher jest w Polsce legalny?
Polski bukmacher online STS oferuje darmowy bonus 27 PLN bez depozytu, kod promocyjny: BETONLINE. Po wpisaniu kodu promocyjnego podczas rejestracji w STS otrzymujemy na konto bukmachera 27 PLN za darmo, które możemy wykorzystac na obstawianie meczów.