Typowanie zakładów na siatkówkę zwykle nie jest łatwym zadaniem, z racji tego że wiele drużyn zazwyczaj gra inaczej w eliminacjach – a inaczej kiedy stawka toczy się o puchar. Dlatego też dziś przedstawimy ci to, na co trzeba zwracać uwagę, kiedy obstawiasz siatkówkę!

Obstawianie zakładów na siatkówkę – na co warto jest zwracać uwagę?

Ranga zawodów jest ważna

Cóż, różnica między siatkówką a innymi sportami polega na tym, że zdecydowanie priorytetem są tutaj mecze reprezentacji narodowej, co nie jest oczywiste w innych grach zespołowych. Publiczność drużyn siatkarskich jest znacznie większa niż w rozgrywkach klubowych, mimo że gracze zarabiają głównie na klubie, uważają, że reprezentowanie swojego kraju jest rzeczą bardzo prestiżową. Oczywiście bardzo ważna jest też Liga Narodowa czy Liga Mistrzów, ale priorytetem są Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa i Puchar Świata.

Warto również zauważyć, że różne zespoły różnie traktują spotkania na różnych etapach sezonu w oparciu o własne cele lub założenia przedsezonowe. Generalnie nie zaleca się obstawiania zakładów na siatkówkę w pierwszej rundzie – dotyczy to wszystkich sportów zespołowych. Na początku zawsze jest wielka niewiadoma, a czasem zespół formuje się w pośpiechu i dopiero wtedy mamy możliwość wspólnego treningu lub wypracowania pewnych schematów, które wydają się nie być idealne. Jednak pod koniec sezonu zwykle wydaje się, że gra tylko kilka drużyn.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Miejsce, w którym zawody się odbywają

Chociaż większość stadionów wygląda bardzo podobnie, nigdy sytuacja nie jest taka sama w każdym obiekcie i ważne jest, aby zawodnicy dostosowali się do nowych warunków. Dlatego wysokość sufitu, wysokość i rozkład świateł nad parkietem, a nawet układ widowni i ich odległość od boiska. Dlatego warto pamiętać, że drużyny grające na co dzień w prywatnym lobby mogą napotkać większe problemy obiektowe na początkowych etapach rozgrywki. Szczególnie pod względem wydajności. Dlatego istnieją przeszkody na drodze do posiadania mienia, ale jego rola nie powinna być wyolbrzymiana.

Obstawiając konkretny mecz, ważne jest, aby zrozumieć skład drużyny, zwłaszcza jeśli próbujesz przewidzieć wynik jakiegoś drobnego zdarzenia. Więc jeśli to możliwe, poczekajmy, aż zrozumiemy rankingi obu drużyn. Na tak wielu spotkaniach zdarza się, że nie każdy trener spotkań wyśle najsilniejszy skład, często daje odpocząć zmęczonym gwiazdom. Chociaż siatkówka jest sportem zespołowym, charakteryzuje się brakiem głównych napastników lub głównych organizatorów, co często tworzy wolne miejsca pracy, które są trudne do obsadzenia. Pamiętaj, że siatkarze różnią się od (na przykład) piłkarzy, którzy często grają dzień po dniu, więc czasu na prawdziwą regenerację jest bardzo mało.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Sezon 2021 może być zupełnie inny od reszty

Nie da się ukryć, że z powodu koronawirusa bardzo ciężko będzie przewidzieć, czy zawody olimpijskie w siatkówce w ogóle się odbędą. Dlatego też legalni bukmacherzy podchodzą do tego tematu ostrożnie, więc nie zdziw się, kiedy zakłady na siatkę pojawią się dopiero z dnia na dzień.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak wybrać legalnego bukmachera w 2021 roku?
Następny artykułWygrana z bukmacherem – jak robić to regularnie?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.