Czasami tak jest, że chcemy zrobić coś nowego – coś zacząć, ale nie bardzo wiemy jak. No i zaczynamy wtedy szukać odpowiedzi. Niektórzy zadowalają się wypowiedzią z jednej strony, inni zaś robią bardzo dokładny ,,wywiad” – na temat tego co chcą robić. Ci drudzy będą mieli naturalnie większą ilość wiedzy – no ale bez doświadczenia też niewiele zdziałają. Dlatego też prezentujemy wam nasz nowy poradnik – jak obstawiać piłkę nożną u bukmachera!

Obstawianie piłki nożnej u bukmachera – Poradnik

Zanim jednak zaczniemy – porozmawiajmy o cierpliwości

Chcemy wam opowiedzieć na początku pewną dość smutną historię, ale z radosnym zakończeniem. Gdzieś w Indiach – istnieje sobie pewien pan (nie będziemy przytaczać tu jego imienia, wiecie RODO i te sprawy) który, aby dostać się do sąsiedniej wsi – potrzebował kilku godzin. Co ważne – w sąsiedniej wsi znajdował się szpital. Pewnego dnia, jego żona zachorowała, i przez to że nie mógł dostać się szybko do szpitala – zmarła. Pan ten, przez następne 20 lat – sam przebijał się przez górę, aby skrócić drogę ze swojej wsi do sąsiedniej. I wiecie co? Udało mu się to.

Z kilku godzin – droga skróciła się do kilkunastu minut. A co ma ta analogia do bukmacherki? Otóż to, że warto jest być cierpliwym, dążyć do celu małymi kroczkami, ponieważ tylko w ten sposób będziemy w stanie osiągnąć swój cel. Dlatego też obstawianie sum o wielkości połowy naszej wypłaty nie ma sensu jeśli nie będziemy wiedzieć co tak naprawdę robimy. Dlatego zaczęcie po mału, od niewielkich sum oprócz przyniesienia nam z radości z ewentualnej wygranej z dobrze obstawionego zakładu na piłkę nożną – gdy nie uda nam się wytypować prawidłowego wyniku, przegrana nie będzie tak druzgocąca, i nie uderzy w nasz budżet z taką siłą. Pamiętajcie, powoli, ale zawsze do przodu.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Obstawianie meczów – ale najpierw wybierz bukmachera!

Przede wszystkim musimy zdecydować się u którego bukmachera rozpoczniemy typować. Oczywiście, zaraz znajdą się ludzie – którzy mówią że nie powiedzieliśmy jeszcze nic o piłce nożnej. No ale zaraz, przecież jakoś musimy was do tego przygotować, czyż nie? Nie zaczęlibyście biegać po boisku w samych majtkach prawda? No ale wróćmy do tematu. Na naszym rynku mamy ponad czternastu (na ten moment) legalnych bukmacherów, u których możemy obstawiać zakłady wzajemne.

Bonusy na start – na piłkę nożną również coś się znajdzie

Bukmacherzy oferują w większości przypadków bonusy 100% od pierwszej wpłaty, lub coraz popularniejszy freebet bukmacherski, czyli darmowa suma pieniężna na pierwszy zakład (choć najczęściej haczyk tkwi tutaj w depozycie). Jeśli już przejrzymy oferty kilku topowych firm, jak chociażby STS czy Fortuna, to zapewne uda nam się znaleźć odpowiedni dla nas bonus, oczywiście czasami są również i takie, które są oferowane specjalne na piłkę nożną. Oczywiście, warto jest spytać znajomych, może ktoś z nich już się zajmuje zagadnieniami obstawiania meczów, bądź poczytać o bukmacherach na stronach internetowych.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoczątkujący gracze zakładów bukmacherskich – to poradnik dla was!
Następny artykuł3 ciekawostki dla zainteresowanych bukmacherką
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.