Chcesz założyć konto jeszcze przed upływem lipca 2022 roku? A może aż tak bardzo Ci się nie spieszy i spokojnie czekasz na początek sierpnia? Pewne jest jednak to, że masz zamiar na pewno posiadać konto bukmacherskie w firmie hazardowej online? Jakie podmioty wybierać? Które z nich cieszą się obecnie największym zainteresowaniem? Jak interesuje Cię odpowiedź na to pytanie, to zapraszamy do przeczytania całego artykułu od deski do deski.

STS to numer jeden na rynku zakładów bukmacherskich

Masz zamiar zarejestrować konto w jednym z podmiotów hazardowych? Dużo osób decyduje się na STS. Dlaczego? Warto zaznaczyć, że ta firma jest obecnie na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o rozmaite rankingi popularności itp. Tacy najlepsi bukmacherzy są nie tylko legalni. Jeśli zaś już jesteśmy przy tym temacie, to warto zaznaczyć, że podmiot hazardowy STS działa na naszym rynku w 100% zgodnie z przepisami od 1997 roku. To szmat czasu. Dodatkowo topowe firmy bukmacherskie oferują świetne promocje na start. I tak się zaś właśnie dzieje w ramach tego zagadnienia. Jeśli dokonasz rejestracji online, a w czasie wykonywania tego zadania wpiszesz stosowny kod promocyjny, to zainkasujesz zakład bez ryzyka do 100 PLN. Co jest jeszcze oferowane przez ten podmiot hazardowy? Chodzi o fakt, że masz okazję zainkasować nawet 1500 PLN. Wystarczy tylko mieć konto, a w czasie 30 dni od rejestracji dokonać trzech depozytów. Wtedy otrzymasz kolejno trzy bonusy (kwoty to 300 PLN, 500 PLN oraz 700 PLN).

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Fortuna cieszy się wciąż niemałym zainteresowaniem

Nie wiesz, gdzie się zarejestrować? Aktualnie już masz konto w STS? Szukasz zaś innych atrakcji na tej płaszczyźnie? Warto zaznaczyć, że dobrym wyborem będzie zatem na pewno firma bukmacherska Fortuna. Należy zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy jest nie tylko legalny. O ten aspekt w ogóle nie musisz się zaś obawiać. Co ma jeszcze tutaj szczególne znaczenie? Fakt, że ta firma bukmacherska zapewnia znakomite bonusy na start. Możesz bowiem zainkasować m.in. zakład bez ryzyka w wysokości 20 PLN. Aby tak się stało, należy tylko dokonać rejestracji. Musisz też zadbać o właściwy kod promocyjny. Co ma jeszcze tutaj spore znaczenie? Warto zaznaczyć, że chodzi o wymienienie punktów lojalnościowych na zakład bez ryzyka w kwocie 20 PLN. Dodatkowo na stronie internetowej bukmacherzy.co.pl możesz przeczytać o kilku innych najważniejszych zagadnieniach dotyczących tej właśnie firmy. Masz np. okazję zainkasować zwrot za pierwszy przegrany kupon. Jak Ci się nie uda, to otrzymasz od Fortuny nawet 600 PLN. Przy kolejnym, drugim depozycie userzy mogą zaś zainkasować nawet 2100 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Gdzie jeszcze warto się zarejestrować?

Chociażby w Fuksiarzu. Jest to dużo młodsza firma bukmacherska od STS oraz Fortuny. Już ma jednak grono zaufanych fanów. Wszystko dlatego, że ten podmiot hazardowy oferuje wiele atrakcji. Możesz np. liczyć na świetny bonus na start. Chodzi o cashback do 500 PLN (50%) bez obrotu. Za pierwszy przegrany kupon.

Poprzedni artykułGdzie stawiać swoje kupony, aby wygrać spore pieniądze?
Następny artykułCzym są zakłady bez ryzyka?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.