Naturalnie ostatnio cały czas jest koronawirus to, covid-19 tamto, dlatego też dziś zajrzyjmy sobie nieco w przyszłość. Każdy przecież tego chce, aby ta chora sytuacja z koronawirusem wreszcie się skończyła, nieprawdaż? Dlatego też dziś przedstawimy wam najciekawsze wydarzenia, które zostały przełożone na przyszły rok, ze względu na koronawirusa.

Na jakie wydarzenia sportowe warto jest zaczekać, aby zacząć je obstawiać?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2020

Otóż to, europejskie mistrzostwa w piłce nożnej zostały przełożone oficjalnie na przyszły rok, i niestety ale nic z tym nie możemy zrobić. Dlaczego jednak to akurat właśnie na nie powinniśmy zaczekać, aby je obstawić? To bardzo proste, w końcu wystarczy powiedzieć, że bukmacherzy zawsze oferują ciekawe bonusy oraz zakłady na mistrzowską ligę europejską, przez co nasza wygrana może być naprawdę wielka – no a opróćz tego sportowe emocje podczas oglądania naszej reprezentacji narodowej zapewne pozwoli każdemu Polakowi się cieszyć z tego, że ją ogląda – nawet jeśli jak zwykle nie wyjdziemy z ,,grupy śmierci” – no ale cóż, na nadejście drugiego Kazimierza Deyny raczej nie mamy co liczyć. Oczywiście oferta na mistrzostwa europy nie będzie tak fenomenalna jak w poprzednich latach, ale pamiętajmy, że bukmacher poniósł straty przez te miesiące bezczynności, co musi sobie przecież jakoś ,,odbić”. Zyski zostały odłożone na rok, co automatycznie zmniejszyło budżet bukmachera. W rzeczywistości wszyscy tracą koronawirusa, na przykład same zespoły, ponieważ większość ludzi nie może nawet trenować u siebie w klubie, kibice, ponieważ nie mogą oglądać swoich ulubionych sportowców, a legalni bukmacherzy, ponieważ nie mogą zaproponować zakładów na bardziej popularne gry. No ale wróćmy do tematu.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020… w roku 2021. W Tokio.

Tak, a jeśli nie wierzysz, to przeczytaj jeszcze raz. Otóż igrzyska olimpijskie na ten rok, nie dość że miały się odbyć w Tokio (co nie wydarzyło się od bagatela 1964 [54 lata]) to zostały one przełożone na 23 lipca roku 2021. Co dodatkowo zabawne, termin ten nie jest nadal zbyt pewny. A szkoda, ponieważ to właśnie zakłady bukmacherskie na takie sporty jak lekkoatletyka, czy biegi pozwalają wygrywać nierzadko naprawdę wysokie kwoty, a na dodatek kibicować naszym krajanom, więc nic dziwnego, że wiele osób jest zainteresowanych obstawianiem zawodów na igrzyskach. Jak podaje sama wikipedia, premier japonii wraz z zarządem MKO postanowił przełożyć je na przyszły rok – ale tu niespodzianka – nazwa ZOSTANIE TAKA SAMA! Naturalnie nie powinniśmy się śmiać z Japończyków, jednakże jak zapewne sam wiesz, mają oni talent do zakrzywiania czasoprzestrzeni, więc nie zdziw się, jeśli w przypadków zakładów bukmacherskich właśnie na te igrzyska, będą pewne zawirowania w nazwach. No ale w tym wypadku raczej można to wybaczyć, zresztą jesteśmy pewni, że bukmacherzy postarają się rozwiązać sytuację jak najlepiej , aby gracze później się na to nie skarżyli.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak typować kupony na zakładach online? – Poradnik od eksperta
Następny artykułGdzie możemy oglądać mecze na żywo, w legalny sposób?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.