Firmy bukmacherskie różnią się od siebie przede wszystkim ofertą, czyli ilością sportów na które możemy postawić zakład, liczbą lig, czy rodzajem zakładów. Którą firmę bukmacherską wybrać? Która jest najlepsza?

Jakiego bukmachera wybrać?

Jest to często słyszane pytanie w kręgach osób, które są zainteresowane bukmacherką, ale nigdy jeszcze nie obstawiały zakładów. Zanim jednak odpowiemy na to pytanie, należy najpierw pomyśleć o dołączeniu do grup gdzie znajdują się już doświadczeni gracze, z tego powodu że w takich środowiskach ci ludzie czują się o wiele pewniej i jest o wiele większa szansa że zdradzą nam swoje metody, albo przynajmniej odradzą nam typowania w zakładach bukmacherskich, które cieszą się złą opinią.

Ale wracając do tematu, oczywiście najlepszym wyborem będzie firma bukmacherska która działa w pełni legalnie w naszym kraju. To kwestia ważna na tyle, że przygotowaliśmy dla was poradnik, dzięki któremu możecie się dowiedzieć, jak sprawdzić czy dana firma bukmacherska jest legalna. Gra w nielegalnych zakładach może dla się dla nas skończyć poważnymi problemami z prawem, bądź nawet więzieniem, czego oczywiście nikomu nie życzymy.

Firma bukmacherska Fortuna – mecenas polskiego sportu

Legalna firma bukmacherska Fortuna obok STS jest największym bukmacherem w Polsce. Pierwsza również oferowała swoim graczom możliwość typowania zakładów przez ich witrynę oraz na żywo.

Uważamy, że warto sprawdzić ofertę firmy Fortuna, z racji tego że posiadają oni świetny bonus na start dla nowych użytkowników, który jest na największą sumę na zakład bez ryzyka, jaką można spotkać na rynku. Dużym ułatwieniem dla starszych graczy i chcących poczuć ,,atmosferę stacjonarnego obstawiania” jest to, że Fortuna posiada dużą liczbę zakładów naziemnych.

Ciekawym asem w rękawie tego bukmachera są transmisje na żywo, które są najlepsze na polskim rynku, a także naprawdę świetną aplikację mobilną. Na koniec warto zaznaczyć, że firma bukmacherska fortuna ma bardzo wysokie kursy na zakłady, które nierzadko przewyższały ofertę pozostałych firm bukmacherskich.

STS – sponsor reprezentacji Polski

Legalny bukmacher STS to jedna z największych firm bukmacherskich które działają na terenie polski. STS utrzymuje na swojej witrynie, że jej udziały na rynku bukmacherskim wynoszą aż 48%.  Zawdzięcza to przede wszystkim swojej reputacji, która została wypracowana przez sponsorowanie licznych drużyn i organizacji sportowych, które STS sponsoruje. Mówimy tu głównie o PZPN , której STS jest oficjalnym sponsorem, KSW czy Jagiellonii Białystok

Bukmacher betclic – internet jest przyszłością

Legalna firma bukmacherska Betclic pojawiła się na polskim rynku dosyć niedawno. Pośród dyscyplin sportowych oferowanych przez tego bukmachera znaleźć można między innymi takie sporty niszowe jak  narciarstwo alpejskie czy krykiet, a wśród zakładów specjalnych, rozrywkę czy politykę.

Do plusów bukmachera można dodać świetną aplikację mobilną, która działa szybko i jest stworzona z dbałością o każdy szczegół. Poza tym Betclic ma bardzo ciekawą ofertę na zakłady live oraz profesjonalne transmisje na żywo. Po rejestracji u tego legalnego bukmachera można oglądać mecze piłki nożnej, tenisa, koszykówki, oraz wiele innych.

Która firma bukmacherska jest najlepsza na rynku? -podsumowując

Najlepszą odpowiedzią na takie pytanie jest ten, który jest dla nas najwygodniejszy. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć każdej ewentualności, dlatego według nas wybór powinien zostać oddany na tego bukmachera, który według was oferuje najlepsze usługi.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obracać bonusami powitalnymi od bukmacherów?
Następny artykułCechy kiepskiego gracza zakładów bukmacherskich
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.