Dość niewielu bukmacherów na Polskim rynku proponuje możliwość utworzenia konta tymczasowego, jednakże STS na szczęście należy do tego grona. Co należy zrobić, aby założyć konto tymczasowe u STS? Tego dowiecie się już za chwilę!

Jak założyć konto tymczasowe u STS?

Konto u STS bez weryfikacji

Dołączenie legalnego bukmachera STS grona firm oferujących konto tymczasowe było kwestią czasu z racji tego iż konkurencja już zrobiła to wcześniej, i mimo iż na oficjalnej stronie STS nie pojawił się żaden baner reklamowy informujący o rejestracji bez wysyłania skanu dokumentu tożsamości, opcja jest już jak najbardziej dostępna i można z niej korzystać. Co ciekawe, jeśli chodzi o marketing to nic dziwnego że bukmacher tego zbytnio nie promuje, w końcu każdy chciałby, aby gracz po prostu założył normalne konto, czyż nie?

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Jak założyć konto tymczasowe?

Po pierwsze : Klikamy przycisk „Rejestracja”, a następnie podajemy adres e-mail, do którego będzie przypisane nasze konto STS, wymyślone przez nas hasło oraz numer telefonu. Nie obędzie się też bez zaznaczenia przynajmniej jednej zgody.

Po drugie : Po przejściu kroku numer jeden na nasz numer telefonu powinien przyjść SMS z kodem weryfikacyjnym. Wpisujemy go i dodatkowo podajemy jeszcze tylko imię, nazwisko oraz numer PESEL – i gotowe.

Jakie ograniczenia ma na siebie nałożone konto tymczasowe u STS?

Obstawianie bez weryfikacji naszych danych wiąże się z pewnymi ograniczeniami, na początek możemy jedynie dokonywać na nie wpłaty środków, natomiast ewentualna wypłata możliwa jest dopiero po wprowadzeniu i potwierdzeniu naszych danych. Do zalet można na pewno zaliczyć brak konieczności podawania od razu numeru konta.

Trzeba przyznać, że ten warunek często przekreśla możliwość szybkiej rejestracji, ponieważ w danym momencie nie jesteśmy w stanie sprawdzić długiego ciągu cyfr połączonego z naszym rachunkiem w banku. Jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie, by mówić o tym, jak brak weryfikacji przełożył się na liczbę rejestracji w STS. Nie mamy jednak wątpliwości, że wprowadzenie tej funkcji spodoba się typerom i chętnie będą z niej korzystać. Konto tymczasowe STS to na pewno strzał w dziesiątkę dla osób niezdecydowanych.

FAQ – STS

– Czy bukmacher STS oferuje bonus bez depozytu? – Tak, bukmacher STS oferuje bonus 29 PLN bez depozytu dla nowych graczy. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: BETONLINE

– Czy bukmacher STS posiada aplikację mobilną? – Tak, aplikacja mobilna STS działa na systemy Android i iOS. Można ją pobrać na smartfony ze strony bukmachera pod adresem www.sts.pl

– Jaki jest aktualny kod promocyjny STS? – Aktualny kod STS dający bonus 29 PLN bez depozytu to: BETONLINE. Kod można wpisać na stronie www.sts.pl

– Czy w STS można oglądać za darmo mecze na żywo? -Tak, wystarczy posiadać konto u bukmachera STS i darmowe transmisje na żywo z meczów sportowych będą dostępne na waszych ekranach. Zakłady bukmacherskie STS to jeden z nielicznych bukmacherów, który posiada opcję meczów na żywo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułUnibet w Polsce – czy ten bukmacher jest legalny?
Następny artykułOferta online zakładów Star-Typ-Sport
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.