Zapewne zastanawiasz się, co przyniesie ci rok 2021 – w końcu mamy jeszcze końcówkę tego roku i pandemię na karku, prawda? No ale z drugiej strony warto jest przygotować się na przyszły rok, dlatego też dziś przedstawimy ci, co warto wziąć pod uwagę, kiedy chcesz wybrać nowego bukmachera w przyszłym roku!

Jak wybrać legalnego bukmachera w 2021 roku?

Nie daj się nabrać na ładne kolorki!

Wielu graczy zazwyczaj rejestruje się tam, gdzie podoba im się projekt strony internetowej najbardziej. To nie jest najlepsza metoda, ponieważ w końcu liczą się najbardziej kursy oraz funkcjonalność danej witryny legalnego bukmachera, czyż nie? Co ciekawe, ponad połowa użytkowników nadal polega na komputerach stacjonarnych. Wiele osób rezygnuje z metody umieszczania kuponów w swoich smartfonach, ponieważ rozmiar ekranu jest mały, a wygoda korzystania z aplikacji czy stron mobilnych jest bardzo mała przy większej ilości typów, nie wspominając o tym, że instalowanie takich aplikacji jest problematyczne i czasochłonne.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Wygoda płatności

Oczywiście przy wyborze bukmachera ważna jest również wygoda płatności. Rzeczywiście, większość bukmacherów udostępnia swoim klientom swoje rozwiązania, które są jedną z najpopularniejszych metod płatności na rynku gier, ale wciąż odbiegają od światowych standardów. Niemniej jednak warto tutaj polecić Fortunę lub STS. Do płatności użyjemy e-portfela, systemu PayU lub DotPay, szybkiej płatności elektronicznej (Paysafecard) oraz karty BLIK, co jest bardzo wygodne.

Niestety, większość bukmacherów zapewnia jedynie wygodę wpłat i wypłat. Oczywiście mamy na myśli szybkość, z jaką środki są przekazywane na Twoje konto. Jednak legalne firmy bukmacherskie online zwykle wydłużają czas wypłacenia swoich depozytów do 24 godzin. Ma to zachęcić graczy do wykorzystania zgromadzonych tam środków. Jak widać, wiele osób narzeka na tę praktykę i zwraca uwagę, że łatwość płatności jest jednym z decydujących czynników przy wyborze bukmachera.

Premie od buka

Oczywiście wielu graczy patrzy również na premie bukmacherskie przy wyborze własnej firmy bukmacherskiej, a większość ludzi otrzyma wiele informacji o ofertach bukmacherów i kodach promocyjnych z rankingów. Warto jednak zauważyć, że niewielu graczy zdecyduje, czy najłatwiej będzie wypłacić nagrodę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Łatwość rejestracji u bukmachera

Naturalnie warto jest wybrać bukmachera, który umożliwia łatwą rejestrację. W Polsce każdy legalny bukmacher musi wymagać od graczy zeskanowania przedniej i tylnej strony dowodu osobistego lub zeskanowania zdjęć, co dla wielu potencjalnych uczestników utrudnia rezygnację. Dla wielu graczy kolejnym kłopotem jest proszenie o konto bankowe. Jednak naturalnie, jeśli gracz pominie te nieprzyjemne wyniki, rejestracja zwykle nie wygląda tak źle, ponieważ przeciętny gracz spędza na rejestracji około 10 minut.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy bukmacherzy oszukują na zakładach?
Następny artykułObstawianie zakładów na siatkówkę – na co warto jest zwracać uwagę?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.