Każdy, bardziej doświadczony gracz zakładów bukmacherskich jest w stanie przyznać, że z czasem, po obstawieniu któregoś już z rzędu zakładu przychodzi do niego nuda. Jednakże są ciekawe sposoby na urozmaicenie sobie zakładów, które podajemy wam poniżej!

Jak urozmaicić sobie zakłady bukmacherskie?

Punkty naziemne – tylko po kwarantannie

Gracze starsi wiekiem cenią sobie punkty stacjonarne firm bukmacherskich, z prostego powodu. Uważają, że klimat takich miejsc, oraz możliwość poznania nowych osób jest niepowtarzalny. Wiadomo, jest wiele osób które przewijają się przez takie miejsca, co pozwoli nam oprócz nabrania nowych doświadczeń (ponieważ nie każdy zapewne obstawiał w punktach stacjonarnych), pozwolić poznać nowe osoby a być może i zdobyć nowe przyjaźnie. Pamiętajcie jednak, że obstawianie zakładów bukmacherskich w punktach naziemnych aktualnie nie jest możliwe, z racji trwającej kwarantanny, dlatego też, aby zacząć obstawiać zakłady w punktach naziemnych, musimy najpierw poczekać, aż epidemia koronowirusa przestanie już nam zagrażać.

Obstawiaj inne sporty!

Każdy po jakimś czasie, przy robieniu tej samej czynności się znudzi. Wiadomo, jednemu znudzi się prędzej, drugiemu później, ale, jeśli odnosisz sukcesy i prawie zawsze zdarza ci się wygrać w jednej kategorii sportowych zakładów bukmacherskich, czemu nie spróbować obstawiania innych sportów? Nawet jeśli twoje pierwsze zakłady nie będą zwycięskie, to zawsze łatwo odbijesz to sobie na obstawianiu twojej ulubionej dyscypliny sportowej, którą już z resztą tak dobrze znasz, a emocje przy obstawianie czegoś nowego, sprawią że zapomnisz o nudzie.

Dodatkowo, oprócz dodatkowych wygranych będziesz w stanie zdobyć nową wiedzę, dzięki której zostaniesz jeszcze lepszym graczem zakładów bukmacherskich. Nikt w końcu nie chce być kiepskim typerem zakładów bukmacherskich, czyż nie? Każdy ma również jakiegoś faworyta lub ulubioną drużynę na którą zawsze warto postawić zakład. Lecz po jakimś czasie, na pewno zniknie dreszcz emocji, który towarzyszy przy obstawianiu zakładów oraz tego, czy aby na pewno uda się nam wygrać. Rozpracowując twoich nowych faworytów, znowu będziesz w stanie poczuć się jak przysłowiowy świeżak, oraz na pewno zyskasz nowe środki z wygranych.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Bonusów bukmacherskie

Typerzy z dużym doświadczeniem podchodzą do tematu promocji bukmacherskich z dużym dystansem, z racji tego że uważają, że skoro już są stałym graczem to firmy bukmacherskie już się nimi nie interesują i nie mają już czego u nich szukać. I to jest błąd, ponieważ każda firma bukmacherska, która posiada myślących ludzi na pokładzie będzie chciała zatrzymać stałego gracza jak najdłużej.

Zakłady na żywo

Prawie wszystkie poradniki bukmacherskie, które występują w internecie doradzają, aby nie  obstawiać zakładów na żywo, ponieważ jest to dosyć niebezpieczne bądź nieopłacalne. Jednakże jeśli już jesteśmy doświadczonymi typerami, możemy spróbować swoich sił i w tej kategorii typowania u bukmachera, ponieważ już po pierwszych wygranych po obstawieniu meczu na żywo, na pewno wrócą wspomnienia a w raz z nimi, emocje które nieco już przygasły ,,przez te wszystkie lata”.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak się gra w zwykłego pokera?
Następny artykułDlaczego tylko nieliczni wygrywają rozgrywki pokerowe?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.