Tydzień powoli się kończy, a z racji tego, że mamy lato, każdy myśli już tylko o odpoczynku. Jednakże dla tych, co chcą się dowiedzieć czegoś nowego, mamy te porady, które pomogą wam w typowaniu sportów z sukcesami!

Jak typować kupony na zakładach online? – Poradnik od eksperta

Nie obstawiaj zakładów akumulowanych

Obstawianie zakładów akumulowanych jest sporym błędem początkujących graczy. Nawet niektórzy doświadczeni gracze się na to łapią, ale oni w większości przypadków wiedzą, że jest to ryzyko, które mogą sobie wkomponować do swojego typerskiego budżetu. Zakłady akumulowane polegają mniej więcej na tym, że obstawiamy kilka spotkań na raz, na jednym kuponie. Od bukmachera zależy to, ile takich zdarzeń może znaleźć się na pojedynczym kuponie, ale na pewno nie może być to mniej niż dwa. Potem już tylko sprawdzamy wyniki. Jeśli pierwsze spotkanie poszło, jak przewidywaliśmy – świetnie dla nas, ponieważ wtedy przechodzimy do następnego zdarzenia. Jeśli ono również pójdzie dobrze, to nasza wygrana się akumuluje. Jednakże jeśli przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie będzie źle przez nas wytypowane, to już mamy problem, ponieważ w tym wypadku cały kupon przepada. Dlatego też, szanse na wygraną na AKO są bardzo niskie – ale wygrane – bardzo wielkie.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Kursy bukmacherskie

Zarabianie pieniędzy na zakładach bukmacherskich nie jest łatwe, jednakże większość początkujących graczy tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy, z czego to wynika. Otóż wystarczy powiedzieć, że istnieje coś takiego jak kurs bukmacherski – czyli po prostu wartość, z jaką dany bukmacher ustala naszą potencjalną wygraną. Im jest on niższy, tym cóż – mniej wygrasz. Im jest wyższy, tym większa szansa na to, że bukmacher nie stawia ,,swojego konia” akurat przy tej prognozie. Naturalnie istnieją również modyfikatory kursów, ale to już temat na inny poradnik. Wystarczy powiedzieć, że niektóre bonusy mogą w pewnym stopniu podwyższyć nam kurs, bądź też sprawić, że jeśli przegramy – pieniądze do nas wrócą.

Analiza sportowa

To jedna z najważniejszych kwestii, jeśli chodzi o podchodzenie do zakładów bukmacherskich ,,na poważnie”. Poprawna analiza sportowa może sprawić, że nasz typ będzie udany, chociaż bardzo ciężko jest pokazać bukmacherowi, że to właśnie on się myli. Dlatego też, analizując spotkania sportowe, możemy odrzucić te zakłady, w których wiemy, że bukmacher ma rację, i wiele nie wskóramy grając po takich niskich kursach, jakie proponuje. No chyba że będziemy zadowoleni z tego, jak wygramy 5-20 złotych na zakładzie, ale wiadomo że większość osób zdecydowanie bardziej chciałoby wygrywać kokosy na zakładach bukmacherskich. Z tego powodu, nauczenie się analizy bukmacherskiej powinien być dla ciebie priorytetem. A jak w ogóle się jej nauczyć? Otóż nie jest to proste – potrzeba do tego dużo doświadczenia, na dodatek musimy oglądać naprawdę sporą ilość spotkań sportowych, oraz wiedzieć, jak dana sytuacja się rozwinie.

Fora pomogą ci w zrobieniu analizy

Jeśli nie wiesz, jak się zabrać do zrobienia analizy sportowej, to ludzie z for bukmacherskich na pewno ci w tym pomogą. Wystarczy, że zarejestrujesz się na renomowanym forum, które posiada nieposzlakowaną opinię, a następnie zapytasz ludzi w odpowiedni sposób. Dzięki temu na pewno rozwiniesz się w kierunku zostania profesjonalnym typerem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCiekawostki bukmacherskie, które zadziwią każdego!
Następny artykułNa jakie wydarzenia sportowe warto jest zaczekać, aby zacząć je obstawiać?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.