Wiele osób w ostatnich czasach obstawia zakłady bukmacherskie tylko po to, aby się zabawić. Jednakże skoro to czytasz, to zapewne oprócz zabawy, chciałbyś również I co nieco wygrać, prawda? Dlatego też dziś pokażemy ci najlepsze porady, na temat tego, jak stawiać zakłady u bukmachera online!

Jak stawiać zakłady u bukmachera online? – Poradnik od eksperta

Mamy nadzieję, że lubisz matematykę…

Niestety, ale gra na zakładach bukmacherskich z sukcesami jest głównie położona na podstawie danych statycznych, bo po prostu nie da się oglądać wszystkich meczów sportowych i analizować ich w czasie rzeczywistym. Dlatego jeśli zamierzasz wygrywać z bukmacherem na zakładach, to powinieneś znaleźć dobrą witrynę z informacjami statystycznymi dotyczących sportów, które cię interesują. Oczywiście najłatwiej będzie ci je znaleźć po wpisaniu odpowiednich haseł do przeglądarki, ale to już zostawiamy tobie. Pamiętaj też o tym, że legalni bukmacherzy udostępniają wiele informacji statystycznych na swoich stronach, ale z drugiej strony powinieneś pamiętać o tym, że aby połączyć to wszystko w całość, to trzeba na to czasu, I odpowiednich umiejętności.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Jeśli chcesz wygrywać – nie obstawiaj zakładów na żywo

No niestety, ale w życiu po prostu nie można mieć wszystkiego. Nie inaczej jest w przypadku zakładów na żywo, ponieważ wygrywanie na nich głównie jest zarezerwowane dla najlepszych graczy zakładów bukmacherskich, a więc nic dziwnego, że można przetracić na tym naprawdę dużo kasy, a jedyne co nam zostanie, to emocje sportowe. Dlatego też pamiętaj, że nie zawsze można, ale mimo to możesz wykorzystać to do własnej przyjemności. Otóż w zakładce ,,zakłady na żywo” legalni bukmacherzy najczęściej oferują transmisję rozgrywek na żywo, co może ci pomóc się zabawić, kiedy na przykład zaczniesz oglądać transmisje z meczów w znośnej jakości. Oczywiście z drugiej strony nie powinieneś liczyć na to, że uda ci się obejrzeć każdy interesujący cię mecz, ale te mecze drugoligowe czy mecze z koszykówki masz w większości przypadków zagwarantowane.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Rejestracja u kilku bukmacherów

Otóż zarejestrowanie się u kilku legalnych bukmacherów na raz może budzić twoje podejrzenia, ale w ten sposób będziesz w stanie uzyskać kilka bonusów bukmacherskich na start więcej, co może pozwolić ci zwielokrotnić swoją wygraną na dany zakład. Pamiętaj jednak o tym, że niektórzy bukmacherzy przewidzieli I to, I po przeczytaniu regulaminu zapewne zaskoczy się taka kwestia, że będziesz na przykład musiał kilkukrotnie obrócić kwotą promocji bukmacherskich po jakichś chorych stawkach. Dlatego też, przed rejestracją u danego bukmachera – zawsze czytaj to, co bukmacher napisał w regulaminie! Może to uratować to twój depozyt przed utratą na rzecz bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGdzie możemy oglądać mecze na żywo, w legalny sposób?
Następny artykułStyle obstawiania zakładów – które warto przyjąć?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.