Coraz więcej osób z naszego kraju gra systematycznie u legalnych bukmacherów internetowych. Taka sytuacja nie odbywa się pod żadnym pozorem przypadkowo. Nasi rodacy mają świadomość, że dzięki temu można połączyć przyjemne z pożytecznym. Są np. osoby, które bardzo mocno interesują się piłką nożną. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby oglądać spotkania i jednocześnie zarabiać na tym pieniądze. Prawda, że jest to znakomita alternatywa? W takiej sytuacji warto postawić na dobrego, legalnego bukmachera. Dużo osób korzysta też na samym początku przygody z tymi firmami hazardowymi z bonusu powitalnego. Nie jest to jednak gotówka całkowicie darmowa. Przed wypłatą musi być obrócona. Jak to zrobić bez większego kłopotu?

obracanie bonusem
Jak obrócić bonusem bukmacherskim?

Bukmacherski bonus powitalny – z czym trzeba się liczyć?

Generalnie bonusy powitalne są bardzo popularne, ale nie może to tak naprawdę nikogo dziwić. Korzystają z nich zawodowcy oraz osoby, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w tym temacie. To bowiem szansa na to, by bez większego wysiłku na własnym koncie było po prostu więcej pieniędzy. Zawodowcy mają świadomość, że bonusy powitalne nie mogą być traktowane jako darmowa gotówka bez żadnych warunków. Natomiast osoby początkujące często nie do końca zdają sobie z tego wszystkiego sprawę. Z czym trzeba się liczyć? Przed wypłatą albo użyciem w innych sektorach konkretnej firmy hazardowej takie środki muszą być obrócone.

Są rzecz jasna bonusy powitalne, jest to choćby freebet, gdzie takie coś nie zawsze występuje. Tutaj trzeba zagrać darmowy zakład, a to co wygracie na czysto jest wasze. Takie bonusy oferuje nowy legalny bukmacher Betclic. Może być jednak taka sytuacja, że ewentualne wygrane także muszą być kilka razy obrócone przed zleceniem wypłaty. Najczęściej w regulaminie pojawiają się warunki dotyczące ilości obrotów oraz minimalnych kursów. Najlepiej szczegółowo zapoznać się ze wszystkimi tego typu punktami. Potem bardzo ważne jest natomiast to, aby krok po kroku realizować wymagania danego bukmachera internetowego właśnie w tym temacie. Nie jest zatem tak, że to darmowa gotówka. Z drugiej strony są na rynku bonusy powitalne, gdzie te warunki są naprawdę bardzo mało restrykcyjne.

nowy legalny bukmacher betclic
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

Do kiedy obrót musi być wykonany?

Bardzo dużo zawodowców zwraca uwagę na to, jaki jest termin dotyczący obrotu bonusem. Zazwyczaj takie informacje są podawane w regulaminie, na przykład STS i Betclic jest to 30 dni. Ewentualnie można spytać konsultantów na czacie live, czy coś takiego w związku z konkretną promocją występuje. Tego aspektu na pewno nie wolno traktować po macoszemu. Niektórzy, przeważnie są to osoby początkujące, często o tym temacie zapominają. Warto doskonale zdawać sobie natomiast sprawę, że jest to tutaj kluczowa kwestia. Każdy zawodnik musi dbać o to, aby znać termin dotyczący wykonania obrotu bonusem. Następnie trzeba go przestrzegać. Jeśli np. na wykonanie tego zadania macie miesiąc, to dobrze jest podzielić sobie konkretną stawkę np. na 30 dni. Wtedy będziecie wiedzieć, że każdego kolejnego dnia musicie zagrać za określoną sumę, aby spełnić wymagania legalnego bukmachera w tym temacie.

Najgorzej jest, jeśli ktoś zostawia sobie wszystko na ostatnie dni. Nie powinno się tak robić. Być może kompletnie nie będziecie mieli czasu, aby intensywnie grać w legalnych bukmacherach. Dodatkowo często gra pod presją kończy się dużymi przegranymi. Ludzie chcą bowiem jak najszybciej wykonać obrót. Mniejszą uwagę przywiązują natomiast do tego, aby sumienie analizować konkretne wydarzenia sportowe, polityczne, kulturalne – bo można obstawiać rozmaite rzeczy.

Jakie kursy są wymagane?

Radzimy, aby bardzo dokładnie zapoznać się z regulaminem promocji. Nie tylko chodzi o to, aby dokładnie wiedzieć, w jakim terminie bonusy powitalne muszą być obrócone. Kolejna istotna kwestia związana z tym tematem jest taka, że każdy zawodnik musi również dokładnie zapoznać się z tym, jakie kursy są wymagane. Najczęściej jest bowiem tak, że są tutaj dolne limity. Nie ma pełnej dowolności. Czasami trzeba grać kursy minimum 1.50. W niektórych bukmacherach internetowych ten poziom wynosi np. 2.00. To bardzo ważna informacja, chyba macie tego świadomość, prawda?

Na tej podstawie można bowiem ustalić całą swoją strategię. Ogólnie dobrze jest wybierać bonusy powitalne także pod tym kątem. Czasami lepiej jest decydować się na mniejsze kwoty, ale wybierać bukmachera, gdzie te warunki są po prostu łatwiejsze do spełnienia. Chyba zdajecie sobie sprawę, że łatwiej jest obstawiać kursy 1.50 niż 2.0 itp.? Są oczywiście osoby dla których ten temat nie stanowi większego problemu. Wszystko jest spowodowane tym, że na co dzień grają bardzo wysokie kursy. W związku z tym tego typu limity nie robią na nich wrażenia. Jeśli jednak nie preferujecie takiego stylu gry, to musicie brać pod uwagę takie czynniki. Po to, aby bonus powitalny nie był dla was po prostu jak przysłowiowa kula u nogi.

Co najlepiej grać, aby obrócić bonus?

Jeśli dokładnie zapoznacie się z warunkami konkretnej promocji, to łatwiej będzie Wam spełnić wymagania w tym konkretnym temacie. Dużo osób zastanawia się, co grać, aby poradzić sobie z tym właśnie kłopotem. Pierwsza bardzo ważna sprawa jest taka, że tutaj zazwyczaj nie ma niczego narzuconego z góry. Można typować tak naprawdę wszystkie dyscypliny sportowe. Jesteście fanami piłki nożnej? A może kochacie koszykówkę lub siatkówkę? W takiej sytuacji możecie decydować się na tego typu dyscypliny sportowe. Jeśli występują już jakieś obostrzenia dotyczące bonusów powitalnych, to dotyczą one przede wszystkim terminu oraz kursów.

Ogólnie warto decydować się na sporty, które są najbliższe waszemu sercu. Jest wtedy większe prawdopodobieństwo, że będziecie wybierać takie zdarzenia, które będą trafne. Chodzi o to, aby z bonusu powitalnego uzyskać jak największe środki. Dobrze jest mieć jednak minimum dwie ulubione dyscypliny. Szczególnie, jeśli czas dotyczący obrotu bonusem zbliża się bardzo wielkimi krokami. Wtedy należy grać bowiem systematycznie i regularnie. Legalni bukmacherzy oferują szeroką ofertę zakładów, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Poprzedni artykuł20 złotych od bukmachera forBET na urodziny
Następny artykułKtóra firma bukmacherska jest najlepsza na rynku?
Polski bukmacher online STS oferuje darmowy bonus 27 PLN bez depozytu, kod promocyjny: BETONLINE. Po wpisaniu kodu promocyjnego podczas rejestracji w STS otrzymujemy na konto bukmachera 27 PLN za darmo, które możemy wykorzystac na obstawianie meczów.