Jest sporo osób, które zastanawiają się, czy lepiej grać dużo kuponów każdego kolejnego tygodnia, czy lepiej postawić na jakość i puścić tylko najbardziej starannie wyselekcjonowane analizy. Są gracze, którzy stosują rozmaite taktyki. Jedni wybierają co najwyżej kilka spotkań z całej oferty i tylko to grają za swoje pieniądze. Są też jednak osoby, które grają tak naprawdę wszystko, co tylko wpadnie im pod rękę. Jaka strategia jest lepsza?

porady bukmacherskie za darmo
Ilość czy jakość – ile kuponów grać w ciągu tygodnia?

Typy muszą być starannie przeanalizowane

W odpowiedzi na to pytanie na pewno pomoże stwierdzenie, że tak naprawdę każdy typ musi być bardzo dokładnie przeanalizowany przed obstawieniem. Jeśli np. chcecie coś zagrać ze skoków narciarskich, to należy zweryfikować formę konkretnego zawodnika nie tylko na przestrzeni całego sezonu, ale nawet bardziej pod kątem ostatnich startów. Może być bowiem taka sytuacja, że dany zawodnik świetnie spisywał się na początku, ale ostatnio idzie mu już coraz słabiej.

Warto sprawdzić również to, jak konkretny skoczek radzi sobie na danym obiekcie. Są bowiem skocznie bardziej i mniej pasujące zawodnikom. Dobrze jest zatem zweryfikować, jakie wyniki uzyskiwała konkretna osoba np. w kilku poprzednich sezonach. Nie da się ukryć, że na to wszystko potrzeba po prostu stosunkowo sporo czasu. W związku z tym każdy zawodnik, który chce regularnie wygrywać, musi uzbroić się w cierpliwość. Im więcej przeanalizowanych czynników, tym mniejsza szansa, że końcowe wyniki będą dla was zaskakujące.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Lepiej stawiać na jakość

Są oczywiście zawodnicy, którzy grają naprawdę bardzo mnóstwo zakładów i to każdego kolejnego dnia. Przychodzą np. z pracy do domu, włączają komputer, laptop, telefon itp. i grają. Patrzą przede wszystkim na nazwy. Wiedzą, że np. Barcelona bardzo dobrze gra w piłkę, dlatego typują, że piłkarze tego klubu wygrają swoje najbliższe spotkanie. Nie sprawdzają jednak, czy wszyscy zawodnicy tej ekipy wystąpią w tym spotkaniu. Chyba każdy zgodzi się, że Barcelona z Messim w składzie jest o wiele silniejsza niż bez Argentyńczyka.

Każda ekipa ma swojego lidera pod względem strzelonych goli, lidera w obronie itd. Wydaje się zatem, że lepiej grać stosunkowo mniej zakładów każdego kolejnego tygodnia lub miesiąca, a stawiać po prostu na typy jak najbardziej jakościowe. Wtedy jest po prostu większa szansa na to, że koniec końców na waszym koncie znajdzie się oczekiwana wygrana.

Jak dużo typów stawiacie? Tutaj wszystko już zależy od danej sytuacji. Zawodowcy mają takie tygodnie, gdzie grają naprawdę bardzo niewiele. Po prostu nie dostrzegają takich wydarzeń, które są w stanie wygenerować dla nich konkretne zyski. Lepiej nie grać na siłę, jeśli nie ma czegoś odpowiedniego w ofercie. Są też jednak tygodnie, kiedy tych typów jest relatywnie więcej niż w poprzednich okresach.

Jeśli np. gra Liga Mistrzów, to można znaleźć naprawdę perełki w ofercie legalnego bukmachera. Dobrze jest na pewno starannie wszystko przeanalizować. Wówczas jest po prostu większa szansa, że rzeczywiście wygracie na konkretnych typach.

Poprzedni artykułDla kogo gra w zakładach sportowych?
Następny artykułDarmowe kody bonusowe u bukmacherów online
Polski bukmacher online STS oferuje darmowy bonus 27 PLN bez depozytu, kod promocyjny: BETONLINE. Po wpisaniu kodu promocyjnego podczas rejestracji w STS otrzymujemy na konto bukmachera 27 PLN za darmo, które możemy wykorzystac na obstawianie meczów.