To zrozumiałe, że podczas coraz to dłuższych wieczorów mamy ochotę na to, aby oglądać mecze online w full HD, na dodatek najlepiej za darmo. Jednakże czasem trzeba się trochę natrudzić, aby znaleźć odpowiednie transmisje – w innym wypadku ciężko będzie nam znaleźć cokolwiek ciekawego – no ale w jaki sposób w końcu możemy to zrobić?

1 Legalni bukmacherzy

Zdziwieni? Otóż legalni bukmacherzy udostępniają transmisje na sporty od tak – jednakże jest pewien haczyk. Problem z oglądaniem sportów u bukmacherów jest bardzo prosty – tylko ci, którzy zarejestrowali się u bukmachera mogą z nich korzystać. Zwykle wymagane są takie rzeczy jak wpłata minimalna na konto, aby zacząć oglądać transmisję, którą chcesz obejrzeć. Obecnie w Polsce kilku legalnych bukmacherów oferuje nam oglądanie legalnych transmisji online, z których największe to: STS, Fortuna, Totalbet i Betclic. Cała czwórka zapewnia swoim graczom mecze w prawie wszystkich dostępnych sportach. Jedynym ograniczeniem jest prawo do transmisji – co oznacza mniej więcej to, że jeśli któraś stacja wykupiła prawa na wyłączność na dane wydarzenie – to bukmacherzy nie mają prawa tego transmitować. Ponadto dużą wadą oglądania meczu u bukmachera jest to, że podczas oglądania gry na komputerze lub tablecie nie można powiększyć obrazu do pełnego ekranu. Niektórzy bukmacherzy zapewniają wyświetlacze pełnoekranowe tylko dla smartfonów, dlatego też część graczy optuje za tym, aby oglądać mecze tylko poprzez smartfona. Jednakże mimo powyższych wad, jako w większości darmowy środek oglądania meczów online, to bardzo polecamy legalnych bukmacherów, aby to u nich właśnie oglądać transmisje z rozgrywek meczowych, z racji tego że wszystkie inne legalne opcje, są niestety płatne.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

2 Płatne platformy z ofertą sportową

Jedną z takich platform jest na przykład serwis Player.pl – w którym wszyscy mogą legalnie oglądać wydarzenia sportowe, w tym piłkę nożną i siatkówkę, tenis, koszykówkę, a także rajdy i wyścigi. Jednak na początku konieczne jest wyjaśnienie kilku kwestii odnośnie tego serwisu. Mianowicie chodzi tutaj o właściciela platformy, czyli grupę TVN. Ta grupa współpracuje z Grupą Canal +, w związku z czym portal mógł stać się miejscem, w którym znajduje się najwięcej transmisji sportowych. Oczywiście dostęp do kanału jest płatny, a cena różni się w zależności od pakietu wybranego przez użytkownika. Jeśli interesują nas tylko sporty, to wystarczy wybrać dwa z dostępnych pakietów i opłacić je na jeden miesiąc. Nie musimy płacić za miesiące, kiedy nie oglądamy meczów (ferie zimowe czy letnie) i miesiące, kiedy mamy mniejszy budżet – więc serwis ten jest mocno preferowany zamiast wykupywania abonamentów telewizyjnych, które przychodzą z umową.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNa jakie wydarzenia sportowe warto jest zaczekać, aby zacząć je obstawiać?
Następny artykułJak stawiać zakłady u bukmachera online? – Poradnik od eksperta
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.