Z tego powodu, że w końcu aby wygrywać, musimy robić analizy spotkań, naszych typów, oraz wiele innych czynników, które musimy być w stanie przewidzieć, aby wygrywać z bukmacherem. Jednakże większość nowych graczy, nie zdaje sobie sprawy z tych czynności, na które trzeba uważać przy obstawianiu. Dlatego też dziś wyjawimy wam niektóre sekrety dobrych typerów!

Dlaczego wygrywanie na zakładach online nie jest takie łatwe?

Jak dobrać odpowiedniego bukmachera?

Wszyscy legalni bukmacherzy działający na polskim rynku, stalowe rozwijają ofertę dostosowując ją do wymagań, potrzeb i oczekiwań użytkowników. Głównym źródłem zarobku tych przedsiębiorstw jest gra w sieci, a zachęcanie do obstawiania nowych klientów stwarza dodatkowe możliwości zarówno dla właścicieli firm, jak również samych graczy. Jednakże wielu nowych graczy, nie robi odpowiedniego ,,research-u” i wybiera bukmachera, którego polecili mu/jej znajomi. To spory błąd, na przykład kiedy lubimy obstawiać sporty niszowe, z racji tego że niektórzy bukmacherzy mogą mieć o wiele gorszą ofertę na te dyscypliny, bądź też nawet wcale jej nie mieć. Dlatego też zdecydowanie lepiej jest pomyśleć o założeniu kilku kont u różnych bukmacherów, z racji tego że nic nas to nie kosztuje, jest to w pełni legalne, a na dodatek otrzymamy kilka bonusów bukmacherskich na start, więc nasze pierwsze typy na pewno będą dla nas ułatwione. Poza tym, po jakimś czasie będziemy mieli możliwość doboru akurat tego bukmachera, który nam najbardziej pasuje, przez co nie będziemy musieli się martwić o to, że akurat nie wyciskamy najwięcej z naszych kuponów.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Jak obstawia się zakłady online?

Na pewno na brak poufności danych. Założenie konta wiąże się z nakazem podania danych osobowych wraz z numerem konta, dla niektórych graczy może być wielką przeszkodą. W końcu nie raz nie dwa widzi się, że spore serwisy, które teoretycznie powinny posiadać doskonałe zabezpieczenia, co do danych osobowych, nagle tworzą przecieki, ponieważ jakiś haker obszedł ich zabezpieczenia. Oprócz tego, powinniśmy dbać o to, aby nie dać się nabrać przeróżnym naciągaczom, którzy oferują nam niebywałe typy. Naturalnie doświadczeni typerzy od razu rozpoznają taką osobę, jednakże żółtodzioby mogą mieć z tym problem. Dlatego też na początek, zamiast latać po mediach społecznościowych, zdecydowanie lepiej jest pomyśleć o zarejestrowaniu się na renomowanych forach bukmacherskich, na których oprócz znalezienia nowych znajomych, możemy zadbać o to, że nasze typy będą przedyskutowane należycie z osobami, które mają odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę na temat zakładów bukmacherskich.

Początkujący typerzy, powinni również zwrócić uwagę na typy swoich kuponów. Doświadczeni gracze nie łudzą się o zwycięstwa na zakładach akumulowanych (chociaż takie sytuacje się również zdarzały) ponieważ szansa na wygraną przy kuponach AKO jest strasznie mała. Zdecydowanie lepiej jest zaczynać od zakładów pojedynczych, które co prawda gwarantują mniejszą wygraną, niż w porównaniu do zakładów AKO, jednakże szansa na wygraną w tym wypadku jest nieporównywalnie wyższa, ponieważ w niektórych typach, nasza szansa na zwycięstwo może wynosić nawet i 50%.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego oglądanie meczy online budzi aż tak wiele emocji?
Następny artykułCzego unikają doświadczeni typerzy? – Poradnik bukmacherski
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.