Kody bonusowe u bukmacherów online to jedna z najbardziej powszechnych form bonusów przyznawane przez legalnych bukmacherów w Polsce zarówno nowym, jak i stałym graczom. Umiejętne korzystanie z kodów bonusowych może przynieść graczom wiele atrakcyjnych korzyści. W dodatku, są one niezwykle proste w użyciu. Musimy tylko znaleźć je i wpisać w odpowiednie miejsce na stronie bukmachera. Kody promocyjne to jedna z najbardziej popularnych wśród graczy metod na uzyskanie dodatkowych bonusów. Przyjrzyjmy się temu rozwiązaniu nieco bliżej.

kod promocyjny sts fortuna
Aktualny kod promocyjny do Polskich bukmacherów internetowych

Czym są kody bonusowe?

Kody promocyjne to ciąg znaków, najczęściej liter i cyfr, które musimy wpisać w odpowiednim miejscu na stronie bukmachera. W przypadku nowych klientów, kody promocyjne wpisuje się podczas rejestracji, w odpowiedniej rubryce. Zazwyczaj dokonuje się tego w momencie podawania swoich danych osobowych. Stali bukmacherscy gracze posiadają specjalną zakładkę, w której mogą wpisywać kody promocyjne. Czasami pojawia się ona w profil gracza, a czasami jest ogólnie dostępna na stronie głównej bukmachera. Wszystko zależy od tego u jakiego bukmachera się zarejestrujemy.

Kody bonusowe służą zazwyczaj do przyznawania graczom różnego rodzaju bonusów. Uzyskać w ten sposób możemy np. darmowe bezpieczne zakłady, w których, w razie przegranej, gracz odzyskuje postawione pieniądze pomniejszone tylko o kwotę podatku. Bardzo często zdarzają się również freebety, czyli darmowe zakłady. Stawiamy w nich pieniądze otrzymane od bukmachera. Po zdobyciu wygranej możemy je wypłacić, ale wcześniej jesteśmy zobowiązani do spełnienia określonych warunków. Popularnym sposobem wynagradzania gracza za wpisanie kodu bonusowego jest także przyznanie mu bonusu od depozytu. Polega to na zwiększeniu kwoty, którą wpłaca gracz. Niestety, ten bonus również obwarowany jest pewnymi ograniczeniami.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS kod promocyjny

Kody promocyjne wpisywane podczas rejestracji mają za zadanie nie tyle przyznać graczom dodatkowe bonusy, co zwiększyć te, dostępne już na stronie. Jeden z najlepszych w Polsce bukmacherów STS oferuje swoim graczom bonus w postaci podwojenia depozytu aż do kwoty 1000 złotych, a także freebet w wysokości 29 złotych. Po wpisaniu kodu bonusowego „BETONLINE” otrzymujemy dodatkowe 29 złotych do bonusu + możliwość podwojenia depozytu do wysokości 1000 PLN.

Przed skorzystaniem z kodu bonusowego musimy jednak obowiązkowo przeczytać regulamin. Niestety niektóre z ofert promocyjnych bukmacherów są skonstruowane w taki sposób, że wręcz nie opłaca się z nich korzystać, a próbując spełnić rygorystyczne warunki obrotu więcej na tym stracimy niż przyjdzie nam zyskać. W regulaminie znajdziemy także informację o tym jak i gdzie uruchomić dany bonus.

W regulaminie dowiemy się także jakie są ogólne warunki promocji i jak w pełni wykorzystać bonus oferowany przez dany kod. Może się okazać, że do uruchomienia bonusu należy wpłacić depozyt, a do wypłacenia będzie nam potrzebne spełnienie dodatkowych kilku warunków. 

Musimy być uważni, gdyż to co ładnie brzmi w gazetce reklamowej bukmachera, może okazać się dużym przekleństwem po przeczytaniu regulaminu. 

Gdzie znajdziemy kody bonusowe?

Kody z bonusami powitalnymi znajdują się zazwyczaj na większych stronach poświęconych tematyce bukmacherskiej. Można je również znaleźć na dużych forach internetowych związanych ze sportem. Stali gracze otrzymują kody zazwyczaj przy okazji urodzin lub ważnych wydarzeń sportowych. Są one wysyłane na adres pocztowy podany w trakcie rejestracji lub znajdują się w serwisach społecznościowych danego bukmachera. 

Poprzedni artykułIlość czy jakość – ile kuponów grać w ciągu tygodnia?
Następny artykułOpinie typerów o bukmacherze Forbet
Polski bukmacher online STS oferuje darmowy bonus 27 PLN bez depozytu, kod promocyjny: BETONLINE. Po wpisaniu kodu promocyjnego podczas rejestracji w STS otrzymujemy na konto bukmachera 27 PLN za darmo, które możemy wykorzystac na obstawianie meczów.