Bukmacherka, z racji tego że jest dość niszowym hobby, narosła przez lata wieloma mitami, oraz przywarami, jednakże jednym z najbardziej znanych mitów jest ten o tym, że bukmacherzy oszukują. Jednakże czy to prawda? O tym przekonasz się już za moment!

Czy bukmacherzy oszukują na zakładach?

Jak to sprawdzić?

Pierwszym krokiem, który chcemy sprawdzić, czy dany bukmacher „oszukuje”, jest sprawdzenie, czy dany bukmacher jest legalny, czyli czy jest tylko licencjonowany przez Ministerstwo Finansów, co utrudni mu oszukiwanie, bo zrobią to nasze organy podatkowe Przejrzyj ręce. Dodatkowo warto zapoznać się z opiniami danego bukmachera z kilku znanych i zaufanych źródeł. Dodatkowo, aby sprawdzić, czy dany bukmacher oszukuje, możemy odwiedzić słynne forum bukmacherskie, wystarczy tylko zadać kilka pytań na forum bukmacherskim. Jeśli są to gracze z wieloletnim doświadczeniem i reputacją na tym forum, na pewno otrzymamy odpowiedź i możemy pomyśleć, że to stwierdzenie jest poprawne.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Wygrać u bukmachera nie jest łatwo

Musimy jednak liczyć się z tym, że bukmacherzy mogą służyć także osoby, które zazwyczaj są dobre w robieniu rzeczy (tj. Analizowaniu sportu i prognozowaniu wyników). Możemy sobie wyobrazić, że np. Zakładamy się, że nasz kolega coś zrobi (np. Powie szefowi, że jest „głupi” i nie zostanie zwolniony), a mówimy, że tego nie zrobi. Zakład polega na ustawieniu się w kolejce do baru (zwykle z przyjacielem), jeśli koledze się powiedzie, ustawimy się za nim, jeśli nie ustawi się za nas.

Aby zrozumieć naturę grania u bukmachera, wystarczy użyć słowa „bukmacher” zamiast „znajomy” i „pieniądze” zamiast „kolejki”. Oczywiście istnieje również fakt, że wokół buka są ludzie, którzy mogą ocenić i przewidzieć, czy zakład jest opłacalny. Tutaj porozmawiajmy o niektórych asach w rękawie od bukmachera. Ponieważ to buk decyduje o tym, czy dany zakład jest „opłacalny”, czy nie, warto zaryzykować, aby po prostu uzyskać większy zysk.

Gracz zawsze musi przegrywać

Oczywiście nie powiemy ponownie, że to oszustwo, bo jak to nazwać oszustwem projektowym? Musimy jednak wziąć pod uwagę, że buk nie zawsze jest wiarygodny. Ludzie pracują również w firmach bukmacherskich. Czasami możemy skorzystać z niektórych błędów, które popełniają bukmacherzy, jednakże z drugiej strony bukmacher nie popełnia ich wiele. Dlatego też najlepiej jest zacząć od tego, czy sam nie popełniasz jakichś błędów na zakładach bukmacherskich, ponieważ to może przeważyć nad tym, czy udało ci się wygrać, czy też nie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy oszukują?

Na pewno zdarzają się jakieś oszustwa tu i ówdzie, jednakże ty jako gracz zapewne się o nich nigdy nie dowiesz. W większości bukmacherzy starają się zasłonić regulaminami, jednakże z drugiej strony jeśli wszystko na zakładzie było tak jak powinno, oraz wygrałeś uczciwie, to na pewno wygrana zostanie ci wypłacona. Pamiętaj jednak, że to ma jedynie zastosowanie do legalnych bukmacherów – bo tak naprawdę nie wiadomo jak jest z nielegalnymi bukmacherami.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułStyle obstawiania zakładów – które warto przyjąć?
Następny artykułJak wybrać legalnego bukmachera w 2021 roku?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.