Każdy kiedyś i gdzieś zaczynał. Nikt nie robił tego od początku perfekcyjnie, dlatego też na starcie popełnia się wiele błędów. Jednakże po czasie, niektórzy zdobywają doświadczenie, które może przydać się również i nowym typerom. Dlatego też mamy dla was ten oto artykuł, który zwróci uwagę na najgorsze błędy, jakie popełniają początkujący gracze w swoich pierwszych typach bukmacherskich.

Czego unikają doświadczeni typerzy? – Poradnik bukmacherski

Przegrana ich nie rusza

Jeden z najczęściej słyszanych mitów na temat typów bukmacherskich to ten, który mówi że podobno ,,dobrzy gracze nie przegrywają”. Co jest oczywiście totalną bzdurą, każdy przegrywa, szkopuł jednak w tym, że dobry gracz od słabego różni się jedynie tym, że po prostu przegrywa rzadziej. A jeśli już przegra, stara się wyciągnąć z tego jak najwięcej wniosków, aby nie popełnić tego samego błędu dwa razy. Następnym z ,,grzechów” graczy typów bukmacherskich jest strach przed porażką. Nie oszukujmy się, jeszcze taki się nie urodził, co by nie przegrał. Z powodu tego strachu mało który gracz podejmie „ryzyko” potencjalnej wygranej z obawy przed właśnie straceniem postawionych środków. Niestety, ale istnieje coś takiego jak szczęście oraz losowość w sporcie, przez co nikt nigdy tak naprawdę nie może być pewien co do wyników obstawionego meczu lub zawodów. Tak więc uważanie, że najlepszą strategią jest unikanie przegranych, jest po prostu błędne.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Źle dobrany bukmacher – bądź gra tylko u jednego legalnego bukmachera

Na rynku polskim aktualnie istnieje ponad 18 legalnych firm bukmacherskich, oferujących typy w przeróżnych dyscyplinach, takich jak piłka nożna, koszykówka czy nawet e-sport. Niektórzy oferują nawet zakłady na wydarzenia polityczne bądź religijne. Błędem większości graczy w tym wypadku jest niesprawdzenie aktualnej oferty promocyjnej firm bukmacherskich na rynku, co prowadzi do przeoczenia ciekawych bonusów takich jak na przykład darmowy zakład czy dodatkowe środki za które można postawić zakład i potencjalnie wygrać większe pieniądze.

Prawie każdy zakład bukmacherski oferuje darmowe bonusy i promocje, które mogą wydawać się nam bardzo atrakcyjne. Jednakże bardzo mało osób zadaje sobie przy okazji pytanie ,,skąd biorą się te promocje? Przecież pieniądze z nieba nie spadają”, co jest w pełni prawdą. Otóż firmy bukmacherskie jakoś muszą odzyskać te pieniądze, dlatego też po przyciągnięciu odpowiedniej ilości nowych graczy, firmy bukmacherskie podnoszą marże co ma ogromny wpływ na kursy po których obstawiamy zakłady u tychże bukmacherów.

Granie u zagranicznych bukmacherów

Kolejnym, bardzo niebezpiecznym błędem nieuważnych graczy jest obstawianie typów w firmach które cieszą się złą sławą bądź są wręcz nielegalne. Jest to o tyle niebezpieczne że nie dość, że narażamy się na to, że po naszej wygranej firma ta ograniczy nam dostęp do konta bądź nie wypłaci nam naszych pieniędzy, to na dodatek (jeśli firma ta działa nielegalnie) możemy mieć problem z prawem, ponieważ prawie pewnym jest to, że firma taka nie odprowadziła należnego podatku do skarbu państwa.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego wygrywanie na zakładach online nie jest takie łatwe?
Następny artykułCiekawostki bukmacherskie, które zadziwią każdego!
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.