Każdy lubi poczytać sobie ciekawostki, czyż nie? Wielkimi krokami zbliża się weekend, dla wielu jest to okres, gdzie odpuszczają sobie stresowanie się w pracy. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu nazwa ,,zatrudnienie” nie wzięła się z znikąd. Dlatego też, mamy dziś dla was ciekawostki o bukmacherce, które pozwolą się wam wyluzować przed weekendem!

Ciekawostki bukmacherskie, które zadziwią każdego!

Czy zakłady internetowe różnią się wygraną od tych zawartych stacjonarnie?

O ile dany bukmacher nie ustalił limitu na wygraną to wysokość wygranej może wynieść nawet pół miliona (przypuszczona wartość). Najwyższe wygrane w Polsce występowały oczywiście na kuponach akumulowanych Zakłady online akumulowane popularne są ze względu na potencjalny wysoki kurs. Szansa na pomyślną wygraną z takiego kuponu jest jednakże bardzo mała. W historii znane są jednak przypadki wygranych kursów tak wysokich jak 102,561. Szczęśliwcy z jednego większego zakładu zyskali kilkaset tysięcy złotych, inwestując zaledwie kilka złotych w swoich zakładach, ale naturalnie musimy pamiętać o tym, że musielibyśmy mieć ogromne szczęście, aby taki ,,manewr” powtórzyć. Jeśli chodzi zaś o czynniki, które decydują o wysokości wygranej, to na pewno powinniśmy wziąć pod uwagę po pierwsze przewagę bukmachera, po drugie obrót (liczbę wszystkich zakładów), po trzecie wysokość stawki. Tylko w ten sposób będziemy w stanie obliczyć naszą potencjalną wygraną.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Praca u bukmachera

Naturalnie w dzisiejszych czasach nie musimy już mieć pracy, która zmusza nas na dojeżdżanie do biura oraz siedzenie w nim po kilka godzin. Równie dobrze możemy pracować w domu, nie ruszając się z naszego łóżka, czyli możemy zatrudnić się w charakterze freelancera. Taka praca najczęściej polega na dostarczaniu firmie bukmacherskiej poprawnych kursów na umówione w kontrakcie ligi. Jest to opcja tylko dla bardzo dobrych graczy, którzy specjalizują się w określonych dyscyplinach i wiedzą jak wystawiać poprawnie ofertę kursową, jednakże musimy przy tym mieć określone umiejętności oraz sporą wiedzę. Z racji tego że firmy w Polsce nie dorosły jeszcze do zatrudniania freelancerów, dlatego też wielce prawdopodobne że naszym pracodawcą będą firmy międzynarodowe, dlatego znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, to zupełne minimum. Dlaczego? Otóż takie firmy bukmacherskie zatrudniają zwykle osoby różnych narodowości, a poszczególne działy firmy muszą porozumiewać się między sobą bez przeszkód, aby firma prosperowała. Czasami warunkiem podpisania umowy z zagraniczną firmą jest konieczność przeprowadzenia się do innego kraju. Siedziby bukmacherów znajdują się często na Malcie czy też w Londynie. Najlepiej płatne u bukmachera jest stanowisko analityka sportowego. (bierzemy tu pod uwagę tylko stanowiska do których nie trzeba mieć wyjątkowych znajomości aby się na nie dostać). Osoby aplikujące na to stanowisko muszą przejść testy numeryczne pomyślnie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzego unikają doświadczeni typerzy? – Poradnik bukmacherski
Następny artykułJak typować kupony na zakładach online? – Poradnik od eksperta
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.