Wiadomo, nikt nie chce być kiepski, ale niestety każdy ma do czegoś predyspozycje, a do innych rzeczy już niestety nie, tak działa ten świat. Skoro w jednej rzeczy potrafimy coś osiągnąć, to zapewne w drugiej również jesteśmy w stanie to uczynić prawda? Niestety na świecie nie jest to tak kolorowe jak się nam wydaje, ale przynajmniej dzięki pomocy naszego artykułu dowiecie się, jakich cech unikać, jeśli chcecie zostać dobrym typerem zakładów bukmacherskich

Cechy kiepskiego gracza zakładów bukmacherskich

Nerwy jak postronki

Swoją drogą, to przysłowie jest dosyć ciekawe, no bo co mają nerwy do kawałka sznura, którym obwiązujemy konia. No ale my nie o tym, ponieważ dobry gracz zakładów bukmacherskich powinien posiadać nerwy ze stali. Mierny bądź kiepski gracz niestety jest bardzo płochliwy, jak koń któremu przed nosem otworzono parasol (coś za często mówimy o tych koniach, chyba czas zmienić nieco porównania) co jest niestety bardzo szkodliwe dla jego sposobu typowania, ponieważ niestety ale ciągła zmiana zdania na co postawić, bądź po prostu czysta panika przy obstawianiu, nie wróży dobrej kariery takiej osobie.

Przypominamy, że obstawianie zakładów bukmacherskich ma być zabawą, odskocznią od szarej normalności, a nie kolejnym zmartwieniem. Dlatego jeśli jesteś osobą która nie potrafi trzymać nerwów na wodzy i ma problem z tym aby podejmować decyzje pod presją, nie obstawiaj zakładów bukmacherskich, ponieważ raz będziesz rozczarowany, dwa nie dość że nic nie zarobisz, to na dodatek stracisz. Nie warto płakać nad rozlanym mlekiem

Depresyjny charakter

A jeśli już o płakaniu nad rozlanym mlekiem mowa, musimy pamiętać o tym, że każdy kiedyś przegra z bukmacherem. Nieważne jak dobrym graczem zakładów bukmacherskich będziemy, to i tak prędzej czy później zdarzy się nam ta przegrana. I tu w tym momencie zacznie liczyć się nasz charakter. Ponieważ jeśli chcesz obstawiać i wygrywać dalej, musisz się podnieść z porażki.

Osoba która ma tendencję do rozpamiętywania każdej porażki, każdego niepowodzenia i mówienia sobie ,,nie dam rady” nie powinna typować zakładów bukmacherskich, ponieważ rozczaruje ją to jeszcze bardziej niż ogłoszenie przez Valve że nie będzie Half life 3. Dobry typer musi wiedzieć jak przyjąć porażkę z pokorą i godnością, następnie przeanalizować ją dogłębnie a później wyciągnąć z niej wnioski, aby nie popełnić już tego samego błędu później.

Osoby łatwo uzależniające się – nie warto nawet zaczynać

Czy od zakładów bukmacherskich można się uzależnić? Oczywiście że tak. Od każdej formy hazardu można się uzależnić, nieważne czy jest to poker, automaty czy też właśnie nasze zakłady bukmacherskie. Wiadomo że to czy się uzależnimy zależy od pojedynczej jednostki, jedna osoba ma większą tendencję do bycia złapaną ,,w sidła uzależnienia” a drugą może to zupełnie nie ruszać. Ale mowa tutaj o osobach, które na przykład bardzo łatwo uzależniły się od tytoniu, bądź innych substancji psychoaktywnych (myślimy tutaj na przykład o kawie), ponieważ bardzo rzadko osoba uzależniona jest w stanie sobie zdać sprawę z tego, że to ona właśnie jest uzależniona.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKtóra firma bukmacherska jest najlepsza na rynku?
Następny artykułTrzech najlepszych piłkarzy w historii Polskiej piłki nożnej
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.