Każdy lubi od czasu do czasu poczytać w wolnej chwili ciekawostki na wybrane tematy, czyż nie? Jednym z tych tematów, które warto znać, to oczywiście zakłady bukmacherskie. Dlatego też – dzisiaj przedstawiamy wam 3 ciekawostki odnośnie zakładów bukmacherskich!

3 ciekawostki dla zainteresowanych bukmacherką
3 ciekawostki dla zainteresowanych bukmacherką

1. Dlaczego aplikacje mobilne są tak popularne?

Aplikacje mobilne najlepszych bukmacherów na Polskim rynku dają nam możliwość typowania zakładów w dosłownie każdym miejscu, w którym mamy ze sobą nasz telefon. Praktycznie każdy bukmacher udostępniający swoim graczom aplikację mobilną przewiduje różnego rodzaju bonusy za zainstalowanie i korzystanie z ich aplikacji. Mogą to być bonusowe środki do obstawiania, czy innego rodzaju benefity mające za zadanie zachęcić nas do zainstalowania aplikacji. Wiele osób może uznać, że nie musi instalować aplikacji bukmacherskich, bo przecież może wejść za pośrednictwem przeglądarki którą posiada w swoim smartfonie na stronę bukmachera i za jej pośrednictwem obstawić zakład.

Jest to prawda, jednak po pierwsze mobilne strony bukmacherów zawierają najczęściej okrojoną i mniej wygodną w użytkowaniu wersje standardowej strony, a po drugiej aplikacja jest w pełni przystosowana do korzystania z niej na urządzeniach mobilnych i co za tym idzie korzystanie z niej jest o wiele bardziej komfortowe od korzystania z mobilnej strony w przeglądarce internetowej naszego smartfona. Kolejną, istotną funkcją aplikacji bukmacherskich jest także możliwość śledzenia na bieżąco swoich kuponów. Ale podsumowując – bukmacherskie aplikacje mobilne są popularne ze względu na wygodę obstawiania, szybkość z jaką możemy to zrobić oraz ogólną dostępność (o ile mamy smartfona oczywiście).

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

2. Fora bukmacherskie – wiedza to potęga

Fora społecznościowe poświęcone tematyce zakładów bukmacherskich to dobra opcja zarówno dla nowicjuszy, jak i dla bardziej doświadczonych typerów. Dzięki korzystaniu z tych forów, możemy poznać nowe taktyki obstawiania, oraz jak obstawiają lepsi od nas gracze zakładów bukmacherskich, o ile oczywiście wiemy, jak zadawać pytania, naturalnie nikt nie da nam nic za darmo, czyż nie? Fora o tematyce zakładów bukmacherskich są również o tyle fajne, że na nurtujące nas pytania możemy uzyskać odpowiedź bardzo szybko, przez co są również dość wygodnym środkiem komunikacji między użytkownikami.

3. Najpopularniejsze rodzaje zakładów sportowych na piłkę nożną

Najpopularniejsze rodzaje kuponów bukmacherskich to :

1×2 – czyli zakład trzydrogowy (nazwa jest taka a nie inna z racji tego że zakład może pójść tak naprawdę jedynie w trzy strony) : 1 – oznacza to, że obstawiamy wygraną gospodarzy (np. wynik 1:0), ,,X” oznacza remis (2:2 etc) a 2 oznacza wygraną gości (1:2).

Jest to najpopularniejszy zakład jeśli chodzi o piłkę nożną, dlatego też wygrana na tym zakładzie będzie łatwa – ale niezbyt opłacalna.

O/U – over/under – (powyżej/poniżej) – Możemy się założyć z bukmacherem o to, czy po zakończeniu meczu bramek będzie więcej (over – powyżej), czy mniej (under – poniżej) ustalonego przez bukmachera progu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie piłki nożnej u bukmachera – Poradnik
Następny artykułJak wybrać najlepszego, legalnego bukmachera?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.