Masz znajomego, który właśnie miał urodziny lub lada dzień będzie je obchodził? Wiesz, że nie posiada on jeszcze konta w zakładach bukmacherskich forBET, a interesuje się zakładami sportowymi i mógłby być zainteresowany skorzystaniem z ciekawej promocji? Nie ma więc na co czekać – warto aby zainteresował się bliżej ofertą jednego z najdynamiczniej rozwijających się w ostatnim czasie bukmacherów jakim jest forBET.

bonus na urodziny w forbet za darmo
Polski bukmacher Forbet oferuje graczom darmowy bonus na urodziny

Urodzinowy bonus od Polskiego bukmachera Forbet

Nowi klienci za założenie konta w serwisie www.iforbet.pl mogą otrzymać znakomity bonus powitalny o wartości 1200 złotych. Składa się na niego pakiet trzech bonusów od trzech pierwszych wpłat co wygląda następująco: pierwsza wpłata nagradzana jest bonusem 100% do kwoty 400 złotych, druga wpłata bonusem 75% do kwoty 400 złotych, natomiast trzecia wpłata to bonus 50% do kwoty 400 złotych.

Jeśli więc znajomy nie miał okazji spróbować swych sił w forBET to teraz jest ku temu najlepszy moment zwłaszcza, że warunki obrotu również są dosyć atrakcyjne, każdą wpłatę wystarczy obrócić raz po kursie 2,00 by móc przejść do obrotu bonusem, który należy obrócić 4 razy grając kupony składające się z co najmniej trzech zdarzeń (każde z nich o kursie minimum 1,30).

Jako, że w forBET oprócz bardzo dobrego bonusu powitalnego można liczyć także między innymi na bonus urodzinowy w wysokości 20 złotych warto polecić ofertę bukmachera osobom, których urodziny się właśnie zbliżają lub miały miejsce nie później niż 7 dni przed planowaną datą rejestracji konta.

W obu przypadkach solenizanci będą kwalifikować się do otrzymania 20 złotych, wystarczy, że wykażą się minimalną aktywnością w serwisie (obrócą przynajmniej 100 złotych) co jest bardzo łatwym do spełnienia wymogiem biorąc pod uwagę fakt, iż wykonać go można przy okazji obrotu bonusem startowym, z którego warto skorzystać w pierwszej kolejności. Bonus urodzinowy jaki oferuje bukmacher Forbet można z kolei wykorzystać w ciągu 14 dni od aktywacji obracając go dwukrotnie po minimalnym kursie równym lub większym od 2,00.

Poprzedni artykułBetclic legalna firma bukmacherska w Polsce
Następny artykułJak obracać bonusami powitalnymi od bukmacherów?
Polski bukmacher online STS oferuje darmowy bonus 27 PLN bez depozytu, kod promocyjny: BETONLINE. Po wpisaniu kodu promocyjnego podczas rejestracji w STS otrzymujemy na konto bukmachera 27 PLN za darmo, które możemy wykorzystac na obstawianie meczów.